Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Економічний аналіз витрат обігу торгової організації

Реферат Економічний аналіз витрат обігу торгової організації





ії Г = (100 - 97,97)/100 = 0,02

Коефіцієнт аритмічності продукції Д = (100 - 106,93)/100 = -0,07

Коефіцієнт аритмічності продукції Е = (100 - 101,02)/100 = -0,01

Коефіцієнт варіації () визначається як відношеннясереднє відхилення від планового завдання за добу (Декаду, місяць, квартал) до середньодобовим (среднедекадному, середньомісячним, среднеквартальному) плановому випуску продукції:


В 

де х2 - квадратичне відхилення від среднедекадного завдання;

п - число сумміруемих планових завдань;

х - среднедекадного завдання з графіком.

Розрахунок до таблиці 25


Матеріальні витрати = Сировина та матеріали + Паливо та енергія


Сировина та матеріали = 368793 * 50% = 184397

Паливо та енергія = 184397 * 5% = 9220

Матеріальні витрати = 184397 + 9220 = 193616

Заробітна плата = 28280

Відрахування до фонду соціального захисту = 28280 * 30% = 8484

Амортизація основних засобів = 368793 * 17% = 112274


Інші витрати = Загальновиробничі витрати + Загальногосподарські витрати + Втрати від шлюбу + Інші виробничі витрати + Комерційні витрати


Загальновиробничі витрати = (184397 + 9220) * 5% = 9681

Загальногосподарські витрати = (184397 + 9220) * 2% = 3872

Втрати від шлюбу = (184397 + 9220) * 1% = 1936

Інші виробничі витрати = (184397 + 9220) * 5% = 9681

Комерційні витрати = (184397 + 9220) * 0,5% = 968

Аналогічно розраховуються дані по собівартості кожного виду продукції.

Розрахунок до таблиці 28

Факторна модель:


Витрати на рубль товарної продукції = (Обсяг виробництва * Структура виробництва + Питомі змінні витрати)/(Обсяг виробництва * Відпускна ціна)


Витрати на рубль товарної продукції план = (57600 * 2,550 + 221896)/(57600 * 8,411) = 0,761188

Витрати на рубль товарної продукції 1 = (58380 * 2,550 + 221896)/(57600 * 8,411) = 0,765294

Витрати на рубль товарної продукції 2 = (58380 * 2,537 + 221896)/(57600 * 8,411) = 0,763727

Витрати на рубль товарної продукції 3 = (58380 * 2,537 + 225575)/(57600 * 8,411) = 0,771321

Витрати на рубль товарної продукції 4 = (58380 * 2,537 + 225575)/(58380 * 8,411) = 0,761017

Витрати на рубль товарної продукції факт = (58380 * 2,537 + 225575)/(58380 * 8,416) = 0,760564

Розрахунок до таблиці 41

Виручка від реалізації продукції А план = 5250 * 7,20 = 37800

Виручка від реалізації продукції А факт = 5000 * 8,09 = 40450

Собівартість реалізованої продукції А план = 5250 * 6,04 = 31710

Собівартість реалізованої продукції А факт = 5000 * 6,04 = 30200

І так по кожному виду продукції.

В 


Назад | сторінка 75 з 75





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Витрати виробництва і собівартість сільськогосподарської продукції
  • Реферат на тему: Витрати виробництва і собівартість продукції тваринництва сільськогосподарс ...
  • Реферат на тему: Витрати фірми і собівартість продукції
  • Реферат на тему: Витрати Виробництво і собівартість продукції В процесі Формування Ціни на п ...
  • Реферат на тему: Витрати на виробництво і реалізацію продукції