атмосфери и живої природи, звірів и птахів, трави и дерев. Багатая вопросам становится перед вами. І головне з них: як добитися того, щоб НЕ знікалі природні багатства? Це питання - Одне з найважлівішіх, Які стояти перед людством, а значити перед шкірно з вас. Берегті Землю, воду, Повітря - святий обов'язок кожного, альо Тільки Пізнання и практичне Використання усіх Законів природи поможет розв'язати багатая проблем. p> VII. Домашнє Завдання
Опрацювати відповідні параграфи підручника.
Підготуваті ПОВІДОМЛЕННЯ В«Практичне Використання Явища змочуваності та капілярності в народному господарстві В»
Тема уроку: Атмосферний ТИСК
Мета: создать умови для розуміння учнямі причин Існування повітряної Оболонки Землі; создать на Рівні сприйняттів, осмислення и початкова запам'ятовування Поняття В«атмосферні Тиск В»; розвіваті пізнавальний Інтерес учнів до Вивчення фізики; розвіваті логічне мислення; віховуваті уваг, бажання здобуваті міцні знання.
Обладнання: шприц, піпетка, склянка з водою, папір.
Тип уроку: засвоєння новіх знань.
Хід уроку
I . Мотивація навчальної ДІЯЛЬНОСТІ
У природи багатая Таємниць и загадок, розкриває вона їх неохоче, тому Кожна наступна розгадка - ВАЖЛИВО крок людства на шляху до Пізнання світу. СЬОГОДНІ ми узнаємо розгадку ще однієї Таємниці І ще раз зможемо здівуватіся Єдності и гармонії життя.
Що Спільного между Явища, Які поза будемо спостерігаті?
Досліді: бібліотека Електрон наочності В«Фізика 7 - 9В»
На це питання ві зможете відповісті на сьогоднішньому уроці, тема Якого В«атмосферні ТискВ». Запішіть число и тему уроку. СЬОГОДНІ нам треба з'ясувати, чім зумовленості Атмосферні ТИСК, вчитува застосовуваті знання про Існування атмосферного Тиску Для пояснення Деяк природніх Явища, а такоже з'ясувати, Представникам якіх професій треба враховуваті Існування атмосферного лещатах.
II . Актуалізація опорних знань
Поиск Відповідей почнемо з повторення того з чім вже ознайомитись на попередніх уроках. Як говорів І.П.Павлов В«вівчіть ази науки, дере чем сходити на ее вершини. Ніколи НЕ беріться за Наступний, не повторюючи попереднє В». А тепер зробіть вдих и відіх. У якому стані знаходится Речовини, яка потрапила до вас у легені? (в газоподібному).
Назвіть Властивості Речовини у газоподібному стані. (газов НЕ мают власної форми I постійного об'єму. Смороду пріймають форму Посудини и Заповнюють весь НАДАННЯ об'єм).
Чому газ має Такі Властивості? ( Молекули газу знаходяться у неперервно и безладному Русі).
Чому молекули газів, что НЕ знаходяться у посудіні, рухаючісь безперервно и безладно, що не летять у простір, у космос? Що утрімує їх біля поверхні Землі? Яка сила? (на ВСІ тіла Діє сила прітягання Зем...