="justify"> · создания конспекту викладання.
Моя модель засвоєння бази знань з тими «конкуренція - рушійна сила ЕКОНОМІКИ» матіме вигляд:
РівніЗнатіУміті1. ПонятійнійВізначення Поняття «конкуренція», «монополія», та Інші. Давати визначення Поняття «конкуренція», «монополія» та ін. 2. РепродуктівнійОсновні Поняття, тіпі конкуренції, форми, методі.Розрізняті тіпі, форми та методі.3.Алгометрічно-дійовійЯк відрізняті Різні типи, форми конкуренції.Візначаті тіпі, форми конкуренції у поданих індивідуальних сітуаціях.4. ТворчійДостатньо Глибока Володіти знаннями з тими: «конкуренція». Застосовуваті творче мислення на прикладах жіттєвіх СИТУАЦІЙ.
Структурно-логічна схема тими «конкуренція - рушійна сила ЕКОНОМІКИ» подана дів. додаток 1 .
Для Вивчення тими «конкуренція - рушійна сила ЕКОНОМІКИ» я пропоную Наступний урок.
Тема. конкуренція - рушійна сила ЕКОНОМІКИ.
Мета : поглібіті и сістематізуваті знання учнів про конкуренцію, формуючі Поняття про механізмі конкуренції, Досконалий та недосконалостей конкуренцію; з'ясувати, що таке монополія, монопсонія, олігополія; розвіваті економічне мислення, вміння аргументуваті свою відповідь; Сприяти вмінню розуміті ї тлумачити положення Законів, Які регламентують підпріємніцьку діяльність та антимонопольне законодавство.
Обладнання: схема, таблиця, підручники, бланки Завдання.
Тип уроку: комбінований.
Структура уроку .
I. Організаційний момент (3 хв).
II. Актуалізація опорних знань и умінь учнів (5 хв).
III. Мотивація навчальної и пізнавальної ДІЯЛЬНОСТІ учнів (4 хв).
IV. Вивчення нового матеріалу (26 хв).
V. Закріплення новіх знань и умінь учнів (5 хв).
VI. Підсумок уроку (1 хв).
VIІ. Домашнє Завдання (1 хв).
Хід уроку:
I. Організаційний момент
· привітання;
· Виявлення відсутніх;
· ПОВІДОМЛЕННЯ планом.
II. Актуалізація опорних знань и вмінь учнів
Бесіда за запитаня.
1. Як ринок розв'язує основні питання ЕКОНОМІКИ?
2. Як у економіці вірішуються питання що?, Як?, Для кого? віробляті?
Далі Пропонується учням провести тест, для перевіркі Набутів раніше знань з економіки.
Завдання на Картках.
Картка 1.
1. У економіці Діє закон спадної продуктівності факторів виробництва. Яким чином у ціх умів підтрімується економічне ЗРОСТАННЯ:
а) нужно дедалі менше виробничих ресурсів;
б) ПРИРІСТ Додатковий ресурсів НЕ збільшіть, а навпаки зменшіть загальний ОБСЯГИ виробництва;
в) Потрібний ПРИРІСТ ресурсів, альо ціна додаткової одініці ресурсів буде збільшуватісь;
г) нужно дедалі больше ресурсів.