Міністерство охорони здоров'я і соціального розвитку РФ
ФГТУ СПО Казанське медико-фармацевтичне училище (коледж)
Методичне керівництво для викладача
по темі
8.1. Історія розвитку фармації в Росії
(теорія № 14)
Дисципліна: Вступ до спеціальності
Казань 2010
План теоретичного заняття
Предмет: введення в спеціальність
Відділення: фармація
Курс: I
Тема 8.1. Історія розвитку фармації в Росії.
Заняття № 14
Тип заняття: урок повідомлення та засвоєння нових знань.
Вид заняття: теорія
Кількість годин: 2
Цілі заняття:
Навчальні:
В· Домогтися формування знань і застосовувати знання у вирішенні нових завдань.
В· Закріпити досліджуваний матеріал.
В· Перевірити розуміння матеріалу студентами.
Виховні:
В· Виховання працьовитості, акуратності, дисциплінованості.
В· Виховання почуття відповідальності і самостійності.
В· Виховання пізнавальних інтересів.
В· Виховання любові до майбутньої професії.
Розвиваючі:
В· Розвиток логічного та самостійного мислення, пізнавальних умінь.
В· Розвиток звичок запам'ятовування - смислова угруповання матеріалу, виділення опорних пунктів.
В· Розвиток ініціативи, впевненості в своїх силах, наполегливості, вміння долати труднощі для досягнення мети.
Міжпредметні зв'язки:
В· Історія Вітчизни
В· Народна медицина
Внутріпредметние зв'язку:
Забезпечувані теми: Всі теми дисципліни.
Забезпечуючі теми: Всі теми дисципліни.
Час заняття: 90 хв.
Місце заняття: каб. 310 (109).
Оснащення заняття:
1. Методична вказівка ​​для викладача.
2. Ноутбук
. Презентація
Хронологічна карта теоретичного заняття:
I. Організаційний момент - 5 хвилин.
В· Перевірка відсутніх
В· Виявлення незрозумілих питань
В· Виклад плану і цілей заняття
В· Мотивація навчальної діяльності
II. Актуалізація опорних знань студентів - 5 хвилин.
III. Основна частина теорії - 65 хвилин .. Закріплення - 5 хвилин .. Підведення підсумків - 5 хвилин .. Завдання додому - 5 хвилин.
Характеристика етапів теорії:
I. Організаційний момент
Цілі заняття:
1. Повідомити нові та удосконалити наявні знання студентів.
. Перевірити знанн...