> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Пляжний волейбол

Реферат Пляжний волейбол

Пляжний волейбол В В  Зміст В

Введення

Техніка гри. Історична довідка Пляжний волейбол у Росії Методика навчання. Правила Підготовка до матчу Розстановка команди Деякі особливості техніки і тактики пляжного волейболу Ігрові помилки Гра м'ячем Методика навчання тактики. Помилки при грі м'ячем Переривання ігри у виняткових випадках Неправильна поведінка Розмір майданчика Обладнання Правила проведення змагань Система підрахунку очок Суддівство

Висновок

Список використаної літератури

В В  Введення

Пляжний волейбол - спортивна гра, в яку грають дві команди, з двох осіб кожна, на піщаному майданчику, розділеною сіткою. М'яч грається будь-якою частиною тіла. p> Мета гри для кожної команди - перебити м'яч через сітку, щоб він торкнувся майданчика на стороні суперника і не допустити падіння м'яча на майданчик на своєму боці.

М'яч вводиться в гру подає гравцем. Гравець подає, б'ючи м'яч пензлем або передпліччям, щоб він перелетів через сітку на бік суперника.

Команда має право вдарити по м'ячу три рази, щоб повернути його на бік противника.

Гравець не може вдарити по м'ячу двічі підряд (виняток: після блоку і при першому торканні).

Розіграш м'яча продовжується до тих пір, поки м'яч не торкнеться майданчика, піде за межі майданчика або команда зробить помилку. У пляжному волейболі команда, яка виграла розіграш, отримує очко (система В«кожен розіграш - очкоВ»). Коли приймаюча команда виграє розіграш, вона отримує очко і право подавати - це називається перехід подачі.

Подавальні гравці повинні весь час змінюватися при переході подачі.

У пляжному волейболі матч грається з 2-х партій. За рахунку партій 1:1 грається третя, вирішальна партія. p> Перші дві партії граються до 21 очка. Команда, яка першою набирає 21 очко (при різниці в 2 очки) виграє партію. За рахунку 20:20 гра триває до тих пір, поки рахунок не досягне різниці в два очка. Тут немає обмеження рахунку. Команда, яка виграє дві партії, виграє матч.

Вирішальна партія: при рахунку 1:1 після перших двох партій грається третя вирішальна партія. Щоб виграти третю партію, команда повинна набрати 15 очок при різниці в 2 очки. За рахунку 14:14 гра триває до тих пір, поки рахунок не досягне різниці в два очки. Тут також немає обмеження рахунку. <В В  Техніка гри.В В  Історична довідка

Пляжний волейбол (Біч-волею) зародився в 1910-і на Гаваях. В очікуванні хорошої хвилі члени місцевого серфінг-клубу нерідко грали у волейбол прямо на пляжі. Одним з найбільш завзятих гравців був знаменитий плавець олімпійський чемпіон і рекордсмен Дюк Каханамоку. p> Пізніше він, вже в якості спортивного керівника пляжного клубу Санта-Моніки (Каліфорнія), чимало зробив для перетворення пляжного волейболу з забави відпочиваючих в справжню спортивну гру: динамічну, видовищну, що вимагає від учасників хорошої фізичної підготовки. Саме в Санта-Моніці в 1920-і вперше встановили на пляжі сітку і розмітили майданчик для гри у волейбол. Так відбулося друге народження біч-волея - вже в новій якості. [1]

На громадських і приватних пляжах Південної Каліфорнії стали з'являтися спеціальні майданчики. Основну частину гравців (у В«серйознихВ» матчах гра йшла у форматі 6 Г— 6) становили учні місцевих коледжів. З 1924 приватні клуби стали проводити регулярні змагання місцевого масштабу.

У Європі про біч-Волее вперше дізналися завдяки французьким нудистам: у 1927 гра стала головною розвагою на пляжі в Франконвілле, містечку на північний захід від Парижа. З часом гра набула поширення і в інших європейських країнах: перш за все, в Болгарії, Чехословаччини та Латвії. p> У 1930 у Санта-Моніці відбувся перший матч, в якому з кожного боку виступали по дві людини. Примітно, що спочатку учасники гри 2 Г— 2 використовували лише чверть майданчика, потім - половину і поступово В«освоїлиВ» її цілком. З часом формат 2 Г— 2 придбав неймовірну популярність.

У другій половині 1940-х в Каліфорнії проводиться декілька турнірів з біч-волею. На початку 1950-х у штаті почався справжній бум пляжного волейболу, він стає майже такий же прикметою В«каліфорнійського стилю життяВ», як серфінг, асоціюючись в уявленні людей не тільки зі спортом, але також з музикою і модою. У нього починають грати в Північній Каліфорнії і Флориді. Організовується декілька - поки неофіційних - комерційних турнірів з незначними призовими. До біч-волею долучаються Жінки: спочатку вони грають у В«змішаному розрядіВ», потім - у жіночих командах. Популяризації гри чимало сприяли супроводжували виступи спортсменів конкурси краси та всілякі вистави, а також інтерес до біч-волею зірок шоу-бізнесу (наприклад, В«БітлзВ») і т...