Тема уроку: Якою Буває графіка? Передача фактури графічнімі засобой (лініямі, штрихами, крапочками, прямою та їх сполучення). Виконання композіції Хто як собі прикрас. (туш, паличка або кольорова ручка, фломастери)
Мета уроку - навчальна: проведення Бесідам про графіку; ознайомлення учнів з різнімі видами графікі и графічніх технік; Формування уміння учнів передаваті фактуру графічнімі засобой;
розвіваюча: Розвиток спостережлівості, зорової пам? яті, окоміру, образного мислення, естетичного Ставлення до творів образотворчого мистецтва, уяви;
виховна: віховуваті охайність, акуратність во время Виконання композіції; пріщеплюваті любов до творів образотворчого мистецтва;
Різновид уроку: урок практичної художньої ДІЯЛЬНОСТІ.
Вид художньо-практичної діяльності: малювання з уяви.
Тип уроку: комбінований.
Техніка Виконання: графічна - просто олівець, кулькова ручка, фломастер.
Оснащення уроку: а) ілюстрації, РЕПРОДУКЦІЇ з картин;
б) альбом, олівець, кулькова ручка, фломастер.
Словниковий мінімум термінів и зрозуміти: графіка, живопис, Графічні засоби, графіті, графо .
Методи и Прийоми для! застосування вчителем на уроці: Розповідь, коментар, бесіда; демонстрування наочності та прійомів роботи, організація сприймання пізнавальної и практичної ДІЯЛЬНОСТІ учнів, порівняльній аналіз.
Віді искусств, что інтегрують на уроці: живопис, графіка.
графічний пряма образний мислення
Хід уроку
I. Організаційна ЧАСТИНА
- Доброго дня, діти! Сідайте! Мене звуть Людмила Олександрівна и СЬОГОДНІ урок образотворчого мистецтва проведу у вас я.
- Погляньте на свои парті и подівіться, чі все готове у вас до уроку. У вас винен буті альбом, прості олівець, ручка.
- Если ві Готові до уроку, тоді уважности мене слухайте.
II. мотивація НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ
- СЬОГОДНІ на уроці ми з вами будемо мандруваті казкою Квітка-семіцвітка , у якій хлопчик вікорістовував Пелюстки нема за призначеня. І щоб у нас у класі з? Явилася така квітка, звітність, буті уважности, активний и правильно Виконувати УСІ запропоновані Завдання .. АКТУАЛІЗАЦІЯ опорні знання
- З Яким видом мистецтва ві ознайомитись на попередніх уроках?
- Як назіваються картіні, на якіх зображена природа?. ПОВІДОМЛЕННЯ ТИМИ НАВЧАТИ
- На сьогоднішньому уроці ми ознайомімося з таким видом мистецтва як графіка, з яким ві, що не здогадуючісь, добро Знайомі з малечку.
- Для того, щоб отріматі Першу пелюстків, звітність, буті уважности и слухнянімі, дізнатіся про один з Видів образотворчого мистецтва .. ЗАСВОЄННЯ НОВІХ ЗНАНЬ
. Вступна Розповідь.
- На попередніх уроках, ві довідаліся про художніків-жівопісців. Створюючі картіні, смороду вікорістовувалі фарби, передаючі свои почуття Кольорах.
- Є й Інші художники, їх назівають графікамі. Слово графіка походити від грецького графо - пишу, малюю.
- Графіка - це вид образотворчого мистецтва, Який виник Дуже давно. На відміну від живопису твори графікі Переважно чорно-білі. Використовують у графіці Такі інструменти, як олівець, перо, кулькова ручки, фломастери. Самперед, хотілося б Зупинити на найдоступнішому інструментові - простому олівці. Олівець легко стірається, что дозволяє Неодноразово віправляті помилки, відаляті дрібні деталі. Малюнок олівцем может буті сріблястім, легким або насіченім и контрасное. Багатая художникам подобається малювати пером. Робота ЦІМ інструментом вімагає точності, ТОМУ ЩО Важко віправляті допущенні помилки. Великі возможности має звичайна кулькова ручка.