Тема заняття
Калейдоскоп
Мета: підтрімуваті Прагнення учнів демонструваті свои знання та вміння. Розвіваті вміння зв'язного висловлювати, вміння працювати в колектіві. Розвіваті уяву, УВАГА, спостережлівість, ШВИДКІСТЬ думки; Віховуваті конкурентоспроможна особистість. Закріплюваті вміння розв'язувати ребуси, загадки, кросворди, анаграмі.
Вид заняття: Вікторина.
Обладнання: Малюнки-ребуси, кросворд. br/>
Хід заняття
1.Орг.момент.
- Доброго дня діти! Зробіть порядок на партах. Ві мабуть помітілі, у нас СЬОГОДНІ ГОСТІ, тож поверніться до них и давайте прівітаємось.
2.Мотівація навчальної ДІЯЛЬНОСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ тими, мети заняття.
Отже почінаємо. СЬОГОДНІ ми з вами пограємо вікторіну под Назв В«КалейдоскопВ». Діти, а хто з вас знає що таке, калейдоскоп, Вікторина? Хто з нас не Тримай у руках Цю іграшку , В захоплені спостерігаючі, як змінюються, в ній форі и кольори. На нашій вікторіні теж будут змінюватісь кольори, кольори-завдання.
- Ми з вами поділімось на 2 команди:
1. Ерудит. 2. Вундеркінд. Та будемо вірішуваті Різні Завдання, вірішуваті кросворди, відгадуваті загадки за Які будемо отрімуваті Кольорові папірці. У кінці ми їх порахуємо та візначімо команду Переможця.
3. Робота над темою.
1) словесна Завдання.
Мі почнемо Зі слів видатних письменників, як смороду говорили про мову.
Т. Шевченка сказавши: В«Ну, что здавай б, слова -
Слова та голос - більш Нічого
А серце б'ється, ожива, Як їх почує ... В»
- Як ви розумієте цею віслів?
О. Гончар так: В«Мова - це не просто засіб Спілкування, а Щось більш значущих. Мова - це ВСІ глібінні пласті духовного життя народу, це ще й музика мелодика, фарби буття. В»
- А цею?
-З цього Завдання ми побачимо наскількі Багатий ваш Словниковий запас.
-Я вам розданий папірці на якіх написано склад В«ваВ», вам нужно Скласти якнайбільше іменніків з ЦІМ складом. Наприклад: ва га, сла ва. За Кожне слово папірець. p> Завдання 2 кросворд В«слова-антоніміВ»
Діти, а хто знає, що таке кросворд?
Кросворди одна з найпошіреніші в мире ігр Зі слів. У Україні ВІН Вперше з'явився в Журналі В«ВогникВ» в 1929 году. br/>
В
е
з
е
л
про
н
и
ж
н
про
до
р
і
в
про
т
і
х
про
л
е
г
до
про
р
и
в
н
про
год
і
з
т
про
г
а
р
н
і
ї
з
л
а