Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Пляжний волейбол

Реферат Пляжний волейбол

казати судді, що вони скористаються своїм правом після матчу записати в протокол свою незгоду, як офіційний протест.

В· попросити дозволи:

o змінити форму;

o уточнити номер подає гравця;

o перевірити сітку, м'яч, поверхня піску і т.д.;

o поправити обмежувальну лінію на майданчику.

В· попросити перерву.

Гравці повинні отримати дозвіл суддів, щоб залишити майданчик.

Наприкінці матчу:

В· обидва гравці дякують суддів і суперників;

В· якщо попередньо було заявлено про незгоду з рішенням суддів, гравець має право підтвердити його, записавши до протоколу протест.

Стільці гравців повинні бути на відстані 5 м від бічної лінії і не ближче, ніж 3 м від столу секретаря. <В  Система підрахунку очок

У матчі перемагає команда, яка виграє дві партії.

У разі рахунки по партіях 1:1 команди грають третю вирішальну партію. ​​p> Партію виграє команда, яка першою набере 21 очко при різниці мінімум в два очка. При рахунку 20:20, гра продовжиться до різниці в два очка (22:20, 23:21 і т. д.). Обмеження рахунки ні. p> Якщо рахунок по партіях 1:1, команди грають третю вирішальну партію. Партію виграє команда, яка першої набере 15 очок, при різниці мінімум два очки. За рахунку 14:14, гра триває до різниці в два очка (16:14, 17:15 і т. д.). Тут також немає обмеження рахунку. [7]

Виграш розіграшу м'яча

Якщо команда не подала подачу, або не змогла повернути м'яч на бік суперника, або здійснила будь-яку іншу помилку, команда - суперник виграє розіграш м'яча з наступними наслідками:

В· Якщо команда-супротивник подавала, вона виграє очко і продовжує подавати.

В· Якщо команда-суперник брала подачу, вона виграє очко і набуває право подавати.

Якщо команда відмовляється грати після того як була викликана на майданчик, вона оголошується не з'явилася і їй зараховується поразка з рахунком 0:2 у матчі і 0:21 в партіях. Якщо команда не з'являється на майданчику вчасно, вона оголошується що не з'явилася з тим же результатом.

Команда, оголошена неповної в партії або в матчі, програє партію чи матч. Команда-суперник отримує окуляри або окуляри і партії, необхідні, щоб виграти партію або матч. Неповна Команда зберігає набрані очки і партії. <В  Суддівство

В· перший суддя дає сигнал на подачу і починає розіграш м'яча;

В· перший і другий суддя дають сигнал до закінчення розіграшу, якщо вони впевнені, що помилка здійснена і можуть визначити її характер.

Вони можуть свистіти під час зупинки гри, щоб показати, що вони задовольняють або відкидають прохання команди.

Негайно після свистка судді, що сигналізує кінець розіграшу, вони повинні показати за допомогою офіційних жестів:

В· команду, яка повинна подавати;

В· характер помилки (Якщо необхідно);

В· гравця, зробив помилку (якщо необхідно).

Перший суддя виконує свої обов'язки сидячи або стоячи на суддівській вишці, встановленої на одному кінці сітки. Його очі повинні бути приблизно на 50 см вище сітки. p> Перший суддя керує матчем від початку до кінця. Перший суддя має владу над усіма офіційними членами суддівської бригади і членами команд.

Під час матчу рішення першого судді є остаточними. Він має право скасувати рішення інших членів бригади, якщо він помічає, що вони були помилковими.

Перший суддя може навіть замінити будь-якого члена бригади, який не виконує свої обов'язки належним чином.

Перший суддя також контролює роботу подавальників.

Перший суддя має право вирішувати будь-які питання, що виникають у грі, включаючи ті, які не передбачені Правилами. p> Перший суддя не повинен допускати ніяких обговорень своїх рішень. Однак, на прохання гравця, перший суддя може дати пояснення щодо застосування або інтерпретації правила, на підставі якого прийнято це рішення.

Якщо гравець, негайно заявивши про свою незгоду з цим поясненням, залишає за собою право подати офіційний протест в кінці матчу з приводу даного інциденту, перший суддя повинен це дозволити.

У змаганнях ФІВБ і ВФВ протест повинен бути негайно прийнятий/розглянутий комітетом за протестами, з тим, щоб ні в якому разі не змінювати розклад турніру.

Перший суддя відповідає до і під час матчу за контроль відповідності ігрового майданчика необхідним умовам і вимогам.