Самодіяльність учня спрямована на розвиток пам'яті, тренування уважності
15
2 0
Показуються марки токарних верстатів.
В В
В
Поточний час: 20 - 25 хв
Узагальнюються факти. Сформульовано поняття В«уніфіковані вузлиВ», В«спеціалізація верстатів від виду обробки В». Визначено ознаки спільного і різного. Виділено головне, факти, які потрібно запам'ятати. Учитель ініціює учнів до переказу побаченого, записаного, узагальненого матеріалу.
Деталізований план первинного закріплення матеріалу
Первинне закріплення матеріалу
26
40
Етап уроку відповідає розділу В«СамоконтрольВ» ЦОР. Учні знайомляться з завданнями, в рішення яких закладено новий матеріал, способами їх вирішення. Робота фронтальна у вигляді відповідей на питання (Евристична бесіда). Запитання та варіанти відповідей проектуються на екран. Учні колективно знаходять правильну відповідь. /Td>В В
В В
В В
Підсумок: учні познайомилися з основними вузлами токарного верстата, з їх типами
В
2.4 Конспект уроку із застосуванням ЦОР В«Програмне управління верстатів з ЧПУВ». Практична робота на імітаційної моделі токарного верстата.
Предмет: Елективний курс В«Холодна обробка металів різанням В»в 9 касі.
Місце заняття в структурі освітнього процесу: урок за навчальним планом
Тема уроку по навчально-тематичним планом: В« Управління токарним верстатомВ»
Номер уроку на тему: 9
Форма уроку: практикум;
Цілі уроку:
В·В формування навичок роботи на імітаційної моделі токарного верстата;
В· розвиток уваги, спостережливості, вміння узагальнювати;
В· знайомство з імітаційними моделями як засобом пізнання;
Хід уроку:
Етап уроку
Поточне
час
(хв)
Зміст роботи
В В
Організаційний
момент
1
3
Ініціалізація уроку: оголошення теми, цілей, пояснення ходу уроку. Організація робочого місця
В
Актуалізація
4
9
Вступне повторення у вигляді усних вправ (бесіда). /Td>В В
Практична робота
10
42
Практична робота проводиться на імітаційної моделі токарного верстата за...