Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Розрахунок авторемонтного підприємства

Реферат Розрахунок авторемонтного підприємства





ня при робочому ході;

nо = 100 хв-1 - частота обертання при зворотному ході.

Визначення допоміжного часу. Згідно табл.44 [2] при роботі на верстаті з висотою центрів 200 мм Тв = 0,8 хв.


Визначимо час на токарних операцію:

1) допоміжний час

ОЈТв = Тв1 + Тв2 + Тв3 + ТВ4 = 0,8 +0,5 +0,07 +0,8 = 2,17 хв;

2) основний час

ОЈТо = ТО1 + ТО2 + ТО3 + ТО4 = 0,13 +0,2 +0,1 +0,42 = 0,85 хв;

3) оперативний час

Топ = То + Тв = ОЈТо + ОЈТв = 2,17 +0,85 = 3,02 хв;

4) додатковий час

Тдоп = Топ в€™ (k/100) = 3,02 в€™ (7/100) = 0,2114 хв

де k = 7% - по табл.7 для токарної операції.

Підготовчо-заключний час за табл. 45 для токарних верстатів з висотою центрів 200 мм, п-з. = 9 хв.

Норма часу на токарних операцію:

ТнII = Топ + Тдоп + Т п-з. = 3,02 +0,2114 +9 = 12,2314 хв.


Операція III: шліфувальна

Установка А. Встановити і закріпити деталь. Допоміжне час на установку і зняття деталі вибираємо з табл. 90 [2] в залежності від маси деталі Тв = 2,2 хв.

Перехід 1. Шліфувати до Г? 34,7 мм. p> Припуск на бік:

h = (D-d)/2 = (34,8-34,7)/2 = 0,05 мм.

де D = 34,8 мм - діаметр обробки.

Довжина проходу - величина поперечного переміщення шліфувального круга, вона дорівнює 0,05 мм.

Значення поперечної подачі шліфувального круга визначають за табл. 86 [2]. Для діаметра шліфований поверхні не більше 80 мм вона дорівнює Sпоп = 0,003 мм/об. Швидкість шліфування v = 1800 м/хв. Частота обертання n = 1200 хв-1. p> Визначення норм часу.

Основний час:

В 

де kт = 1,25 - коефіцієнт, що враховує точність шліфування.

Допоміжний час Тв = 0,5 хв, табл. 91 [2]. p> Додатковий час:

В 

Підготовчо-заключний час визначають за табл.92 [2], п-з = 7 хв. p> Норма часу:

ТнIII = Те + Тв + Тдоп + Т п-з = 0,0174 +0,5 +0,0466 +7 = 7,564 хв. br/>

Операція IV: гальванічна

Хроміруем посадочне місце під підшипник з Г?34, 7 мм до Г?35, 1 мм.

Визначаємо основний час нанесення хрому на поверхню деталі:

Те = 99500 в€™ h/Dк = 99500 в€™ 0,2/50 = 398 хв = 6,63 години,

де h = 0,2 мм - товщина шару покриття;

Dк = 50 А/дм ВІ - катодна щільність струму.

Визначимо допоміжний час за табл. 295 [2] Тв = 0,6 хв.

Оперативне час - за табл. 296 [2], для хромування воно одно Топ = 6,39 хв.

Коефіцієнт використання ванни по табл. 297 [2] дорівнює Ки = 0,48. p> Розраховуємо норму часу на хромування шийки валу:

В В 

Операція V: шліфувальна

Установка А. Встановити і закріпити деталь. Допоміжне час на установку і зняття деталі вибираємо з табл. 90 [2] в залежності від маси деталі Тв = 2,2 хв.

Перехід 1. Шліфувати до Г? 35 мм. p> Припуск на бік:

h = (D-d)/2 = (35,1-35)/2 = 0,05 мм.

де D = 35,1 мм - оброблюваний діаметр.

Довжина проходу - величина поперечного переміщення шліфувального круга, вона дорівнює 0,05 мм.

Значення поперечної подачі шліфувального круга визначають за табл. 86 [2]. Для діаметра шліфований поверхні не більше 80 мм вона дорівнює Sпоп = 0,003 мм/об. Швидкість шліфування v = 1800 м/хв. Частота обертання n = 1200 хв-1. p> Визначення норм часу.

Основний час:

В 

де kт = 1,25 - коефіцієнт, що враховує точність шліфування.

Допоміжний час Тв = 0,5 хв, табл. 91 [2]. p> Додатковий час:

В 

Підготовчо-заключний час визначають за табл.92 [2], п-з = 7 хв. p> Норма часу:

ТнV = Те + Тв + Тдоп + Т п-з = 0,0174 +0,5 +0,0466 +7 = 7,564 хв. br/>

Визначаємо норму часу на ремонт валу

Тн = ТнI + ТнII + ТнIII + ТнIV + ТнV = 24,51 +12,2314 +7,564 +407,32 +7,564 = 459,2 хв.

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ


1. Воробйов Л.М. Технологія машинобудування та ремонт машин: Підручник для вузів. - М., 1981. - 344 с. p> 2. Матвєєв В.А., Пустовалов І.І. Технічне нормування ремонтних робіт у сільському господарстві. - М., 1979. - 288 с. p> 3. Авдєєв М.В., Воловик Є.Л., Ульман И.Е Технологія ремонту машин і устаткування: Підручник і навчальні посібники для вищих навчальних закладів. - М., 1986. - 247 с. p> 4. Матеман А.А. технологія машинобудування: Підручник для машинобудівних вузів за фахом В«Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти В». - 1985. - 496 с. p> 5. Руденко П.А. Проектування технологічних процесів у машинобудуванні. - К., 1985. - 255 с. p> 6. Довідник технолога авторемонтного виробництва (Під ред. Г.А.Малишева.). М., 1977. - 432 с. p> 7. Воловик Є.Л. Довідник з відновлення деталей. - М., 1981. - 351 с. p> 8. Довідник технолога-машинобудівника в 2-х т. (Під ред. А.Г. Копилової і Р.К. Мещерякова). - М., 1985. p> 9. Чабанний В.Я., Власенко Н.В., Тимченко В.Н. Технологія виробництва та ремонт дорожньо-будівельних машин. - 1985. - 263 с. p> 10. Методичні вказівки до курсового прое...


Назад | сторінка 14 з 20 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Вплив режимів плоского шліфування торцем круга на шорсткість поверхні
  • Реферат на тему: Розрахунок норм часу на свердлильної, фрезерної і токарної операціях
  • Реферат на тему: Розробка програми для визначення залежності швидкості вала двигуна від часу ...
  • Реферат на тему: Розробка технологічного процесу, що забезпечує отримання придатної деталі п ...
  • Реферат на тему: Поняття та види робочого часу і часу відпочинку