Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Організація освітнього середовища на уроках математики у першому класі при формуванні поняття числа

Реферат Організація освітнього середовища на уроках математики у першому класі при формуванні поняття числа





. Физхвилинка

Паровоз кричить:" Ду - ду!

Я йду, йду, йду."

А колеса кажуть:

Так, так. Так, так raquo ;. Робота в зошиті на друкованій основі (с.40)

№4 Давайте подивимося, що ж взяли близнюки в дорогу.

Б) №3 Самостійна робота.

Перевірка роботи. Рішення задач (усно)

) На рейках перегону

Товарних 2 вагона

А в 3 інших в зчепленні

Чи готові до відправлення.

Було 2 та ще 3

Скільки разом назови.

) На вокзалі біля перону

Стояло 4 вагони

Додали ще 1,

Щоб був великий локомотив.

Тепер питання ми поставимо.

Якої довжини локомотив ?. Поїзд прибув на кінцеву станцію.

Який сигнал загориться на світлофорі ?. Підведення підсумків уроку.


Додаток 2


План-конспект уроку з математики на тему: «Число і цифра 8»

Цілі: Вчити розрізняти і називати цифру 8; закріплювати склад чисел 7 і 8; формувати обчислювальні навички в межах 8; повторювати послідовність чисел в межах 10; розвивати розумові операції порівняння, аналізу, класифікації; виховувати вміння працювати в колективі.

Обладнання: Підручник «Математика. 1 клас »(частина 2) (авт. Л.Г. Петерсон); віяло цифр у кожного учня, демонстраційні кульки (з числами з одного боку і виразами - з іншого); зразок написання цифри 8; демонстраційний будиночок для запису складу числа 8; конверти з намальованими кульками (з одного боку - червоні, з іншого-зелені); дві кулі, що виражають настрій; малюнки із зображеннями П'ятачка, Мудрої Сови; таблички з текстами про цифру 8.

Хід уроку

Організаційний момент

Учитель.

Довгоочікуваний дан дзвінок,

Починається урок.

Хлопці! Ви готові допомогти один одному в подоланні труднощів, у вивченні нового матеріалу? Тоді посміхніться один одному. Сідайте і перевірте, чи все у вас готове до уроку.

А тепер перевір, дружок:

Ти готовий почати урок?

Всі ль на місці,

Всі ль в порядку:

Ручка, книжка і зошит?

Чи всі правильно сидять?

Всі ль уважно дивляться? .Актуалізація опорних знань

У. Скажіть, хто і в якій казці своїм подарунком на день народження розвеселив сумного іменинника?

Д. У казці Бориса Заходера «Вінні-Пух і всі-всі-всі» П'ятачок приніс ослику Іа-Іа на день народження кульку і дуже його цим обрадував.

У. Сьогодні до нас на урок прийшли герої цієї чудової казки з різними завданнями, щоб подивитися, як ви вчитеся, думаєте, міркуєте.

Спробуйте відповісти на моє запитання в риму: Хто ж перед нами?

Д. П'ятачок з кулями. У. Що зображено на кулях?

Д. Числа.

Числовий ряд.

Ряд натуральних чисел. У. Скільки кульок на

дошці?

Д. 10 кульок.

У. Давайте їх хором порахуємо. Діти вважають.

Розгляньте уважно ряд чисел. Що ви помітили?

Д. Число 7 стоїть не на своєму місці. Числа 5 і 7 потрібно поміняти місцями.

У. Розкажіть все, що ви знаєте про число 7. Д. Число 7 стоїть за числом 6.

Число 7 стоїть між числами 6 і 8.

Число 7 більше числа 6 на 1.

- це 1 і 6, 2 і 5, 3 і 4.

У. П'ятачок записав на заблукав кульці вираз на додавання, рівне 7. Вгадайте, який вираз записав Паць.

Учні називають можливі варіанти складу числа 7, а вчитель записує їх на дошці.


1 + 62 + 53 + 44 + 35 + 26 + 1 - Чи всі випадки складу числа 7 ви назвали?

Д. Так.

У. Значить, один з цих варіантів записаний на кульці у П'ятачка. Подивимося.

Учитель перевертає кульку з числом 7, там записано 3 + 4.

Хто вгадав числове вираження П'ятачка? Кому сьогодні пощастило більше?

Підіб'ємо підсумок цієї частини уроку. Які знання вам знадобилися, щоб виконати завдання П'ятачка...


Назад | сторінка 15 з 17 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Закріплення знань учнів з теми: "Числа 1-10 та число 0"
  • Реферат на тему: Урок математики в 1-му класі за темою "Число і цифра 5"
  • Реферат на тему: Проведення уроку з математики в 4 класу за темою "Знаходження частки ч ...
  • Реферат на тему: Визначення числа підприємств, обсягу продукції, середньооблікового числа пр ...
  • Реферат на тему: Знаходження оптимального числа листів фанери и Вирізання потрібного числа з ...