tify"> Дох січня - лютого = 15800р.
НВ січня - лютого = 2800р.
НБ січень-лютий = 15800 - 2800 = 13000р.
Н січня - лютого = 13000 * 0,13 = 1690р.
З/п січня - лютого = 15800 - 1690 = 11310р.
З/п лютого = 11310 - 5655 = 5655р.
Березень:
Дох січня - Березня = 23700 + 6259 = 29959р.
НВ січня - Березня = 4200р.
НБ січень-Березня = 29959 -4200 = 25759р.
Н січня - Березня = 25759 * 0,13 = 3349р.
З/п січня - Березня = 25759 - 3349 = 22410р.
З/п Березня = 22410 - 11310 = 11100р.
Податки, утримувані роботодавцем:
Дох н/о р-ль = 29959 + (9 * 7900) = 101059р.
НВ = 1400 * 12 = 16800р.
НБ = 101059 - 16800 = 84259р.
ПДФО = 84259 * 0,13 = 10954р.
Податкова заборгованість за результатами декларування:
Дох н/о декларує = 101059р.
НВ ст = 16800р.
НВ соц max = 5400р.
НВ заг = 22200р.
Н/о Б = 101059 - 22200 = 78859р.
ПДФО = 78859 * 0,13 = 10252р.
Таблиця 5. Розрахунок податку на доходи фізичних осіб
ФамілііДоход з початку годаДоходи не підлягають оподаткуванню з початку годаВичети з початку годаНалогооблагаемая база з початку року (ст. 13%) Оподатковуваний база з початку року (ст. 35%) Сума податку з початку
2.7 Розрахунок податку на майно