е три дива Рімскова-Корсакова. p align="justify"> Діти визначають характер музики: 1) білочка, 2) тридцять три богатирі, 3) царівна Лебідь.
Що спільного в музиці і віршах про три чудах?
. - Які картини постали перед вами при прослуховуванні казки? А при читанні? p align="justify"> Як ви уявили собі образи героїв? Що б ви хотіли зобразити у своїх малюнках? Хто хоче намалювати перше чудо? Якою ви уявляєте собі білочку? Які фарби будете використовувати? Хто хоче зобразити царівну Лебідь? (Бесіда по картині Михайла Олександровича Врубеля "Царівна Лебідь"). Які краскіздесь використовуєте? p align="justify">. Самосоятельно робота учнів (діти малюють казку фарбами). p align="justify">. Виставка малюнків. p align="justify">. Домашнє завдання: приготувати виразне читання вподобаних уривків. br/>
Додаток 2
Конспект уроку З у 6 класі
Тема: "Ставлення художника до світу природи. Анімалістичні жанр і жанр у пейзажі ".
Мета : познайомити учнів з анімалістичні жанром мистецтва, з творчістю художників-анімалістів А.Г. Венеціанова, В.А. Сєрова.
Завдання:
. Освітня : познайомити учнів з анімалістичні жанром мистецтва, з творчістю художників-анімалістів А.Г. Венеціанова, В.А. Сєрова; показати нерозривний зв'язок людини і тварини;
2. Розвиваюча : розвивати навички композиції, володіння графічними матеріалами і засобами художньої виразності; розвивати спостережливість, зорову пам'ять, окомір;
3. Виховна : сформувати розуміння необхідності захищати і вивчати природу.
Обладнання: ілюстрації із зображенням малюнків стародавнього світу, картина А.Г. Венеціанова "На ріллі. Весна ", відеокасета" Російський музей ", ілюстрації до літературних творів про тварин, малюнки з етапами зображення коня, картки з назвою станцій, картки для учнів із зображенням коня.
Форма уроку: урок - подорож
Хід уроку.
. Організаційний момент. Перевірка організації робочого місця.
-Хлопці, ви любите подорожувати?
сьогодні ми з вами будемо подорожувати в часі, де зустрінемося з цікавими людьми, дізнаємося багато нового.
Для того, щоб відправитися в подорож, треба перевірити, чи всі ми взяли з собою: альбом, простий олівець, ластик.
Готові? Вирушаємо в дорогу! p align="justify"> 2. Давній жанр