якіх Видів грунтів у Нашій місцевості больше?
Чім відрізняється Верхній куля від других?
VII. ПОВІДОМЛЕННЯ д / з.
Написати твір на тему «Екскурсія в природу», уявівші, что ві пишете лист своєму другу.
Тема. Різноманітність рослин у природі взимку. Прістосування до різніх умів життя.
Мета. Формуваті систему наукових знань, поглядів, Переконаний, Які закладають основи відповідального та бережливого Ставлення до НАВКОЛИШНЬОГО природного середовища взимку. Пробудіті в учнів початкових класів особисту відповідальність за охорону рослин. На Основі СПОСТЕРЕЖЕННЯ розшіріті уявлення учнів про зміну природи зимою (стан дерев и кущів, сніговій покрив, висота сонця, колір неба, температуру повітря). Віховуваті любов до рідного краю.
Обладнання: малюнки рослин, термометр, коробки, ножі, метр, бінокль, блокноти, олівці.
Маршрут: зимовий ліс
Хід уроку
І. Організаційний момент
1. Оголошення маршрутом
ІІ. Хвилинка календаря (на Вулиці)
ІІІ. Вступна бесіда
1. Техніка безпеки у лісі:
уважности Дивіться под ноги в лісі, щоб НЕ заробіті Вивих и НЕ провалітіся в якусь яму.
Ні в якому разі НЕ Їсти и НЕ пробувати листя рослин, ягоди, а тім больше гриби!
Чи не підходіті около и НЕ доторкатіся до Тварини і комах.
Чи не набліжатіся до річок и водойм.
Если Раптена відчуваєте небезпеки, відразу поклікаті на допомог.
Заборона розводіті багаття без дорослих, які не грата з вогнем.
Унікал диких тварин. Тварини нападають на людину, ЯКЩО смороду поранені, перелякані несподіванкою або захіщають свое потомство.
2. Актуалізація опорних знань
· Яка пора року настала?
· Назвіть зимові Місяці.
· Чім зима відрізняється від других ПІР року?
· Що Ми можемо Сказати про трівалість дня и ночі?
· Діти, Можливо хтось з вас знає вірш про зиму?
3. Мотивація. Вірш «Зимою»
сиплим, сиплим сніг,
Кріє переліг;
Білим Килим лягає
Аж под наш поріг.
Легкий білий пух,
Наче тієї кожух,
Кріє землю, щоб не знала
Стужі ї завірюх.
Тиша навкруги.
Спи спокійнім сном,
Доки збудешся весною
З рутянім ВІНКОМ.
Б. Лепкий
ІV. Сприймання нового матеріалу
Діти спостерігають за деревами, кущами, трав яниста рослина.
1. Розповідь вчителя та спостереження учнів ...