tify"> Виховні:
формувати світогляд учнів;
формувати повагу до виступаючих.
Розвиваючі:
розвивати мислення і кругозір учнів;
розвивати навички дослідницької діяльності та вміння працювати з літературою;
розвивати навички виступу перед аудиторією;
формувати вміння аналізувати і робити висновки.
Хід уроку
Учні виступають з доповідями і повідомленнями.
Теми доповідей:
1. Поріг протікання в сітці 2x2
2. Біле протікання і чорне протікання
. Покривні і включають решітки
. Що таке метод Монте-Карло
. Ми садимо фруктовий сад (задача зв'язків)
. Орієнтоване протікання.
Урок № 6 Завдання з теорії протікання
Тип уроку: Практичне заняття.
Цілі уроку: учень повинен вміти вирішувати завдання з теорії протікання.
Завдання уроку:
Освітні:
організувати пізнавальну діяльність учнів;
- навчити вирішувати завдання з теорії протікання;
організувати самостійну діяльність учнів.
Виховні:
формувати світогляд учнів.
Розвиваючі:
розвивати мислення і кругозір учнів;
формування вміння вирішення завдань;
формувати вміння аналізувати і робити висновки.
Хід уроку
Можливі завдання [5]:
1. Визначимо поріг протікання як то значення х, при якому виникає протікання зверху вниз, а не зліва направо. Чи зміняться при цьому результати окремих дослідів, x c (N), x з span> ? Сітку вважати квадратною.
. Те ж питання за умови, що порогом протікання названо мінімальне значення х, при якому існує протікання і зліва направо, і зверху вниз. p align="justify">. Те ж питання за умови, що порогом протікання названо максимальне значення х, при якому відсутня протікання і зліва направо, і зверху вниз. p align="justify"> 4. Знайдіть Р (х) для квадратної решітки, користуючись умовою x <<1. p align="justify">. Знайдіть Р (х) для квадратної решітки, не користуючись умовою x <<1. p align="justify"> Урок № 8 Завдання вузлів (перебіг на одновимірної решітці)