еріалу.
Цілі уроку: учень повинен знати, що таке "Теорія протікання" і основні поняття цієї теорії.
Завдання уроку:
Освітні:
- познайомити учнів з теорією протікання;
розкрити основні поняття і положення теорії протікання.
Виховні:
формувати світогляд учнів.
Розвиваючі:
розвивати мислення і кругозір учнів;
формувати вміння аналізувати і робити висновки.
Хід уроку
Теоретичний матеріал до уроку дивитися в 2.1. Протікання. p align="justify"> Урок № 2 Нескінченний кластер при протіканні
Тип уроку: Вивчення нового матеріалу.
Цілі уроку: учень повинен знати поняття "нескінченний кластер" і його особливості.
Завдання уроку:
Освітні:
- познайомити учнів з поняттям "БК";
розкрити основні поняття (маса кластера, число вузлів, довжина решітки і т.д.).
Виховні:
формувати світогляд учнів;
естетичне виховання (перегляд слайдів).
Розвиваючі:
розвивати мислення і кругозір учнів;
формувати вміння аналізувати і робити висновки.
Хід уроку
Теоретичний матеріал до уроку дивитися в 2.2. Нескінченний кластер при протіканні. p align="justify"> Урок № 3 Кінцеві кластери при протіканні
Тип уроку: Вивчення нового матеріалу.
Цілі уроку: учень повинен знати, що таке "кінцевий кластер" і його основні характеристики.
Завдання уроку:
Освітні:
- познайомити учнів з поняттям "кінцевий кластер";
розкрити основні поняття.
Виховні:
формувати світогляд учнів.
Розвиваючі:
розвивати мислення і кругозір учнів;
формувати вміння аналізувати і робити висновки.
Хід уроку
Теоретичний матеріал до уроку дивитися в 2. 3. Кінцеві кластери при протіканні. p align="justify"> Урок № 4 Теорія протікання
Тип уроку: Семінарське заняття.
Цілі уроку: учень повинен мати уявлення про "Теорії протікання"; про наукові діячів, які працювали над цією теорією.
Завдання уроку:
Освітні:
-організувати дослідницьку діяльність учнів;
-познайомити учнів з історією створення теорії протікання.