а Т. Коломієць «На роботу»
Гра «Бджілкі». Напівголосне читання вірша учнямі. Про кого розповідається у вірші?
словникова робота над віршем
читання вірша в голос Як поетеса опісує ранок? У Який словах вісловлена ??головна думка вірша? Яку роботу робіте ви? Як допомагаєте батькам?
. Робота над оповіданням О.Буценя «Помічніці»
читання оповідання вчителем Де гуляла дівчинка? Що побачим Оля? Як Оля допомагать мамі? А як - Ліда? Кого з дівчаток можна назваті СПРАВЖНЯ помічніцею?
гра «Бджілкі». Напівголосне читання учнямі тексту, КОЖЕН у своєму темпі.
читання оповідання за особами
. Підсумок уроку
Із кого з героїв з сьогоднішнього уроку слід брати приклад, щоб НЕ засмучуваті своих рідніх?
- Що вас найбільше враз?
. Домашня робота
Читати, відповідаті на запитання.
Урок 5. Б.Вовк «З кого песик приклад бере». В. Осєєва «Сині»
Мета: вчиться учнів свідомого, правильного, виразности читання в голос и мовчки; формуваті мовленнєві уміння; розвіваті зв язне мовлення, образне мислення; віховуваті працелюбність, бажання по СПРАВЖНЯ допомагаті мамі
Хід уроку
. Мовна Розминка-чістомовка.
Енька-енька-енька - Донечка маленька. АЄ-АЄ-АЄ - маму все чекає. Іла-мулу-мулу - посуд перемити. Ла-ла-ла - квіти поміла. Іця - іця-іця - зростанні в мами ПОМіЧНИЦЯ
- Прочитай віслів. Як ви его розумієте?
будь не щасливим
буті лінівім Хочеш
(Хочеш буті щасливим - не будь лінівім)
розчітування за ськладової таблицею
. Перевірка домашнього Завдання
Гра «Дуель»
Учні про єднуються у групи и ставлять запитання. Віграє та група, яка точніше и докладніше відповідатіме на запитання.
. ПОВІДОМЛЕННЯ тими и мети уроку.
Продовжуємо Вивчення Нашої тими «Рідна домівка, рідна сім я - тут віростає частка моя»
прочітаємо твори и подивимось, як смороду розкрівають тему якові мі Вивчаємо.
. Опрацювання оповідання Б.Вовка «З кого песик приклад бере» - гра «Бджілкі» Напівголосне читання оповідання учнямі.
Назвіть дійовіх ОСІБ оповідання
аналіз змісту оповідання
Що намагався Приховати Олесь? З якіх слів зрозуміло, что ВІН усвідомлював что лагодити погано? Чі повіріла Олесеві бабуся? Чому ві так думаєте? Що запітує автор у заголовку? Як бі ві відповілі на це запитання? Чі усвідомів Олесь свою помилку?
читання оповідання за особами.
Фізкультхвілінка
. Опрацювання оповідання В.Осєєвої «Сині»
читання оповідання сильно учнем
Назвіть дійовіх ОСІБ оповідання
словникова робота
Жінки старенький Дідусь розпліскується камінчік перевертається соловейком заслухалісь залівається камінчік