Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Розвиток творчих здібностей молодших школярів за допомогою кольорознавства

Реферат Розвиток творчих здібностей молодших школярів за допомогою кольорознавства





П. Крившенко, Ю.Б. Зотов, А.А. Єлізарова, Комарова Т.С., Размислова А.В. Колір в дитячому образотворчому творчості. - М., Педагогічне товариство Росії, 2002 р.

23. Пріход'ко Є.Г. Навіщо і як знайомити дітей з кольором: Методичні рекомендації для вихователів дитячих садків та учнів педагогічних вузів. - Краснодар, 1993.

24. Сокольникова Н.М. Образотворче мистецтво: Основи живопису. - О.: ТИТУЛ, 1996.

25. Шашлов Б.А. Колір і цветовоспроізведеніе.М., 1986, 280 С.



ДОДАТОК 1


Конспект проведення уроку в 4 класі

Тема уроку: "Цветовушка" - довільний барвистий відбиток

Мета уроку: Закріпити властивості додаткових і складових квітів.

Вчити досвідченим способом творчо використовувати гуашеві фарби для вираження своєї думки і почуття. Вчити працювати вільним кольором, а не зафарбовувати контур малюнка. Розвивати уяву, фантазію. p align="justify"> Матеріали: Гуаш, папір, пензлі.

Обладнання: Наочні посібники - таблиці з кольорознавства (основні та складові кольору, контрасти).

План уроку

. Організаційний момент

. Повторення

. Пояснення нового на уроці

. Практична робота учнів

. Перегляд, обговорення

Проведення уроку

1. Організаційний момент

. Сьогодні у нас дивовижне перетворення фарб. Але для початку необхідно згадати все-все про колір. Ми вже багато знаємо про те, що є кольори Головні - основні. - Які? Є й подвійні або складові. Які? Використовуючи цікаву властивість, якщо змішати між собою два кольори, то вийде третій. А ще ви знаєте, що всі кольори діляться на теплі і холодні. За допомогою фарб можна намалювати все, що забажаєш: море, небо, пустелю, день, ніч, бурю і пургу. Художники давно помітили, що, опинившись поруч, деякі кольори роблять один одного яскравіше. Їх називають додатковими. Колір предмета змінюється від фону, на якому предмет знаходиться. Давайте це самі перевіримо. Перед вами кілька жовтих гуртків. Покладемо їх на синю, жовту і червону папір. Ви бачите, що жовтий кружок на синьому тлі буде здаватися яскравіше, ніж на червоному і жовтому. Якщо виконати те ж саме з зеленими кружальцями, то виявиться, що на червоному фоні вони будуть виглядати зеленішою, ніж на жовтому та синьому. Такий досвід можна виконати і з іншими квітами на іншому тлі. Людині, яка хоче навчитися малювати, необхідно знати залежність кольори один від одного. Але вміти користуватися фарбами - це не значить бути художниками. Зараз я розповім вам одну легенду, "... Жили колись у ...


Назад | сторінка 24 з 30 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: План-конспект уроку гімнастики для учнів 4 класу
  • Реферат на тему: План-конспект уроку географії в шостому класі: "Моря біля берегів Росі ...
  • Реферат на тему: Вплив послідовності накладення фарб на колір друку
  • Реферат на тему: Підготовка вчителя молодших класів до організації та проведення уроку
  • Реферат на тему: План-конспект уроку французької мови у восьмому класі на тему: "Villes ...