Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Використання музики на інтегрованих уроках читання в корекційної школі VIII виду

Реферат Використання музики на інтегрованих уроках читання в корекційної школі VIII виду





птахів).

Як думаєте, до якого часу року можна віднести ці уривки?

Діти відповідають: ці уривки можна віднести до весни!

Правильно. А тепер нове завдання: на дошці ви бачите картинки, на яких зображені різні прикмети весни. Послухавши музику, зіставте картинки з музикою. Яка на вашу думку підходить до якій картинці?


Рис. 1

Ще в полях біліє сніг, А води вже навесні шумлять - Біжать і будять сонний брег, Біжать, і блискучі, і говорять ... Вони говорять у всі кінці: Весна іде, весна іде, Ми молодий весни гінці, Вона нас вислала вперед! Весна іде, весна іде, І тихих, теплих травневих днів Рум'яний, світлий хоровод Юрбиться весело за нею! .. Raquo;


Додаток Г


Позакласний захід «Казка - брехня, та в ній натяк»

Позакласний захід для учнів 1-4-х класів на тему Казка - брехня, та в ній натяк

Мета:

· формування у дітей позитивного ставлення до здоров'я, бажання вести здоровий спосіб життя;

· розвиток умінь робити висновки і знаходити вихід з проблемних ситуацій.

Обладнання: Презентація, мультфільм Митя і Микробус .

Хід заходу

. Вступ.

Учитель: Доброго дня, хлопці! Сьогодні ми з вами будемо говорити про шкідливі речовини. Але спочатку мені хотілося б у вас запитати, чи любите ви казки?

Назвіть найулюбленіші казки. А що таке казка? (Діти відповідають).

Правильно, казка - це твір про вигадані обличчях та подіях (діти наводять приклади: баба Яга, дракон, будинкові, водяні і т.п.)

У казці події можуть бути придумані, тварини можуть говорити.

А чому А.С. Пушкін написав такі рядки: Казка брехня, та в ній натяк, добрим молодцям урок ?

. Основна частина заходу.

Вчитель: Я сьогодні теж розповім вам казку, а ви подумайте, який натяк в цій казці.

Називається вона Казка про підступний дракончика .

А якого людини називають підступним? Правильно, підступний, значить, людина, яка прикидається добрим і милим, а насправді чинить зло.

Тепер слухайте казку:

Жила-була дівчинка Маша. Навчалася вона в третьому класі початкової школи. Школа була поруч з будинком, тому Маша завжди ходила в школу одна.

Ось і сьогодні Маша пішла в школу одна. Їй подобалося вчитися, і тому, вона йшла до школи, наспівуючи веселу пісеньку. Маша побачила, що назустріч їй йде дуже красива дівчина, з довгими чорними волоссям.

Здрастуй, співуча, як справи?- Запитала дівчина.

Дякуємо, добре. Я йду в школу, - відповіла Маша.

Яка ввічлива дівчинка. Візьми цукерку. А якщо тобі сподобатися, то приходь ще, я живу он у тій квартирі. Відкрий ротик.

Дякуємо. Я дуже люблю цукерки.

Маша відкрила рот і проковтнула цукерку.

Так це зовсім не цукерка. Вона гірка!

Але довговолосою красуні вже й слід прохолов. Тут Маша відчула, що у неї закрутилася голова. Маша присіла на лавку, закрила очі і заснула. Їй снилося, що вона рибка і плаває в морі.

А в цей час, хтось маленький-премаленькій прослизнув в Машино вушко і зашепотів:

Слухай мене, Машенька, я - маленький Дракончик. Тепер я буду жити у тебе в вушку, а ти повинна про мене піклуватися. Ми з тобою подружимося і будемо завжди разом.

Через кілька хвилин Маша прокинулася. Волосся її розтріпалося, портфель валявся біля лавки.

Напевно, я запізнилася на урок. Швидше в клас!

Маша йшла, але ноги її не слухали, вона кілька разів впала.

У класі вже йшов урок. Хлопці виконували вправу. Маша теж відкрила зошит, хотіла виконати завдання, але її рука затремтіла. Маша ніяк не могла зосередитися, очі в неї самі собою закривалися.

Пішли з цієї супротивної школи, - шепотів Дракончик. На вулиці нам буде краще. Там сонечко і зелена травичка. Тільки мені потрібна цукерочка. Дай цукерку, Маша!

У мене вдома є шоколадні, з горішками, - сказала Маша.

Але я хочу таку, як дала Длінноволоска.

Не встигла Маша озирнутися, як Дракончик поніс її до будинку Длінноволоскі. Маша постукала у віконце. Вона побачила злий стару з клаптями сивого волосся на величезній голові.

Дайте м...


Назад | сторінка 27 з 28 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Що таке філософія і навіщо вона
  • Реферат на тему: Українська модель суспільства: чи буде вона ліберальної?
  • Реферат на тему: Синтез 5н-спіро [Хромов -2,2 † - [1,3] - оксазонідін] - 4-вона
  • Реферат на тему: Синтез оптично чистого 3R-метілціклопентан-1-вона з L - (-) - ментолу
  • Реферат на тему: Розробка комплекту подушок в змішаній техніці "Він і Вона"