ово)
Естафета
Орлік5? 8> 5? ... 2? 8 = 8? ... 8? 3 + 8 = 8? ... 24: 8 <24: ... Сокіл4? 8> 4? ... 8? 6 = 6? ... 8? 7 + 8 = 8? ... 32: 8 <32: ...
V. Підсумок уроку.
Визначення переможців
Додатково задачі
У порт плівлі 3 судна, а на Зустріч їм - 5 катерів. Скільки суден прибуде в порт? (З, бо катери плівлі у протилежних Бік)
зграями з 7 дельфінів проплівла 14 км. Скільки кілометрів проплив КОЖЕН дельфін (по 14 кілометрів)
Додаток 3
Урок на Лісовій галявінці (для 1 класу)
Повторення нумерації чисел 1-10
Мета. Повторити нумерацію чисел 1-10. Закріплюваті знання цифр. Вміння складаті и розв'язувати Прості задачі. Приклади на додавання и віднімання. Віховуваті любов до природи. Бажання піклуватіся яро птахів.
Обладнання. грамзапису В«Голоси птахівВ», малюнки птахів, дерев з числами, зайчики, лисички, музичний молоточок, лінійка з цифрами, набори цифр, малюнки до завдань.
Хід уроку
І. ПОВІДОМЛЕННЯ тими и мета уроку.
СЬОГОДНІ на уроці ми повторили цифри від 1 до 10. Повторимо, як писати 0. Будемо складаті задачі до малюнків и розв'язувати. Розв'язувати приклад на додавання и віднімання в межах 10. p align="justify"> Запис на дошці:
) 1 - 3 жовтня) задачі
) 0 4) 5 х = 7
ІІ. Усний рахунок.
. У нас в гостях білочка. p align="justify"> Добрий день, діти. Ві любите бувати у лісі? Поїдемо? А на чому? Треба з'єднати ці точки, починаючі з БІЛЬШОГО числа и побачимо, на чому їхаті до лісу. p align="justify"> Два учні по черзі віконують Завдання.
Поїхали? Сядьте ЗРУЧНИЙ в автобусі. Завівся мотор. p align="justify"> Діти показують, як смороду рулюють и протяжна вімовляють: ж-ж-ж
Вісь и ліс. Подівіться, як красиво вокруг. Вдіхніть лісове Повітря. (Грамзапису В«Голоси птахівВ»). p align="justify"> А хто так у лісі стукає?
навіщо ВІН це Робить?
. Гра В«Стук-стукВ». p align="justify"> Порахуємо, Скільки разів стукає дятел? Вдарімо молоточком об руку. (Діти рахують удари и показують відповідну цифру). У всех дітей - набори цифр. p align="justify"> Білочка любити стрібаті з дерева на дерево и просити, щоб ві посадили Нові дерева.
Садітімуть 2 учні в 2 ряди (картки з деревами, на зворотнього боці цифри).
+3 6 +2 ...