n="justify"> які трикутники для знаходження цих елементів ми повинні розглянути.
У процесі вирішення по клацанню на слайді з'являються виносні креслення. Далі разом з учнями розглядаємо трикутники, шукаємо необхідні для вирішення елементи. Знаходимо об'єм піраміди.
На п'ятому етапі, відбувається сама презентація в школі. Де у формі діалогу зі школярами, вона реалізується. По ходу появи слайдів учням задаються питання, на які вони відповідають і вчитель заохочувальними репліками спонукає учнів до подальших міркувань.
Висновок
Метою написання ВКР було розробити методики створення презентацій для уроків з різними навчальними цілями, користуючись якою вчителі могли б створювати свої мультимедійні презентації та успішно використовувати їх у педагогічній діяльності. Також однією з цілей ВКР було розгляд одного із способів реалізації мультимедійної презентації в програмі Power Point курсу «Стереометрія».
У ході виконання роботи були теоретичні питання відео методів навчання, особливості підготовки навчальних презентацій, виявлені програмні засоби створення презентацій, розроблено основні етапи створення презентації, а також основні принципи подання та оформлення використовуваного матеріалу.
Як приклад мною було розроблена поетапна реалізація мультимедійної презентації з теми «Обсяг піраміди (рішення задач)». Головним, на мій погляд, є не перенаситити презентацію спец ефектами, анімацією. Кожен ефект, повинен визначатися потребою і реальною необхідністю для закріплення зорового образу. Презентацію можна вважати успішною, якщо вона працює на досягнення навчальних цілей, пробуджує інтерес до процесу навчання, дозволяє учневі при самостійному виконанні завдання потім переконатися в правильності його виконання.
презентація стереометрія слайд анімація
Література
1. «Навчально-методичне забезпечення педагогічної освіти <#« justify" > Додаток 1
План-конспект уроку з геометрії в 11 класі
Тема уроку: Обсяг піраміди (рішення задач).
Цілі уроку:
Освітня: повторити теореми про взаємне розташування прямих і площин, перпендикулярність прямої і площини, перпендикулярність площин, відстань між прямою і площиною з метою навчитися їх застосовувати у вирішенні завдань. Повторити формулу обсяг піраміди, навчитися виявляти елементи завдання, необхідні для досягнення мети.
Розвиваюча: розвиток пізнавальної самостійності, системного мислення.
Виховна: виховання сумлінного ставлення до навчальної праці.
Тип уроку: урок комплексного застосування знань, умінь і навичок.
Обладнання уроку:
. Переносний комп'ютер з проектором для демонстрації.
. Роздатковий матеріал для вирішення завдань при повторенні опорних знань.
Структура уроку:
. Організаційний момент (2 хв.).
. Повторення опорних знань і рішення по г?? Товим кресленнями (10 хв.).
. Рішення задачі (25 хв.).
. Підведення підсумків, виставлення оцінок (2 хв.).
<...