2 О,  
 З 8 Н 18 + 12.5O 2=8CO 2 + 9Н 2 Про 
  З 9 H 20 + 14O 2=9CO 2 + 10Н 2 О 
   За рівняння 1 випливає, що n (CH 4)=n (CO 2)=42,857 кмоль, m (CO 2)=42,857 * 44=1885,708 кг 
  (CH 4)=2n (Н 2 О)=42,857 * 2=85,714 кмоль, m (Н 2 О)=85,714 * 18=1542,852 кг 
   За рівняння 2 випливає, що n (CO 2)=16,071 * 2=32,142 кмоль m (CO 2)=32,142 * 44=1414,248 кг 
  (Н 2 О)=16,071 * 3=48,213 кмоль, m (Н 2 О)=48.213 * 18=867,834 кг 
   За рівняння 3 випливає, що n (CO 2)=13,393 * 3=40,179 кмоль, m (CO 2)=40,179 * 44=1767,876 кг 
  (Н 2 О)=13,393 * 4=53,572 кмоль, m (Н 2 О)=53,572 * 18=964,296 кг 
   За рівняння 4 слід n (CO 2)=7,144 кмоль, m (CO 2)=314,336 кг 
  (Н 2 О)=8,93 кмоль, m (Н 2 О)=160,740 кг 
   За рівняння 5 випливає, що n (CO 2)=11,784 кмоль, m (CO 2)=265,140 кг 
  (Н 2 О)=14,73 кмоль, m (Н 2 О)=265,14 кг 
   За рівняння 6 випливає, що n (CO 2)=6,695 кмоль, m (CO 2)=294,58 кг 
  (Н 2 О)=8,034 кмоль, m (Н 2 О)=144,612 кг 
   Рівняння 7 аналогічно 6. 
  За рівняння 8 випливає, що 
  (CO 2)=5,358 кмоль, m (CO 2)=235,752 кг 
  (Н 2 О)=6,251 кмоль, m (Н 2 О)=112,518 кг 
				
				
				
				
			   За рівняння 9 випливає, що n (CO 2)=3,122 кмоль, m (CO 2)=137,368 кг 
  (Н 2 О)=3,568 кмоль, m (Н 2 О)=64,224 кг 
   За рівняння 10 випливає що, n (CO 2)=0,712 кмоль, m (CO 2)=31,328 кг 
  (Н 2 О)=0,801 кмоль, m (Н 2 О)=14,418 кг 
   За рівняння 11 випливає що, n (CO 2)=0,801 кмоль, m (CO 2)=35,244 кг 
  (Н 2 О)=0,89 кмоль, m (Н 2 О)=16,02 кг 
   Всього n (CO 2)=157,489 кмоль, 
  (CO 2)=6929,500 кг, n (Н 2 О)=238,737 кмоль, m (Н 2 О)=4297,300 кг 
   Дані заносяться в таблицю 2. 
   Таблиця 2 
  РасходНазваніе кмолькгСО 2? 157,489? 6929,500 Н 2 О? 238,737? 4297,300 N 2 + рідкісні 2,23262,496 H 2 O2, 32141,778 Ітого11331, 074 
  Всі отримані дані заносяться в таблицю 3. 
   Таблиця 3 Матеріальний баланс процесу 
  ПріходРасходНазваніеКгКгН 2 О41, 77841,778 Азот + редкіе62, 49662,496 ПНГ2367 ,300-О 2 8859,500 - СО 2 - 6929,500 Н 2 О - 4297,300 Ітого11331, +07411331,074 
   Розрахунок теплового ефекту реакцій  
   За законом Гесса тепловий ефект реакції дорівнює сумі теплот утворення продуктів за вирахуванням суми теплот утворення вихідних речовин з урахуванням стехіометричних коефіцієнтів. 
  ? Н реак=(nCO 2 + H 2 O) - (C n H 2n +2) 4 + 2O 2=CO 2 + 2Н 2 О 
 ? Н реак=(- 393 510 +2 * (- 241 840)) +74850=- 802340кДж/кмоль 2 H 6 + 3.5O 2=2CO 2 + 3Н 2 О 
 ? Н реак=(2 * (- 393 510) +3 * (- 241 840)) +84670=- 1427870кДж/кмоль 3 H 8 + 5O 2=3CO 2 + 4Н 2 О 
 ? Н реак=(3 * (- 393 510) +4 * (- 241 840)...