ь слово-асоціацію. На виконання завдання дається 1 хвилина. Фіксується число збігів, за кожне дається 1 бал. p align="justify"> П'ятий етап. Тіньовий театр "Я і мої права". p align="justify"> Реквізит. Ширма, настільна лампа або свічка; текст Конвенції про права дитини; картки з номерами; стілець для кожного учасника; кілька приміщень для репетиції. p align="justify"> Команди по черзі вибирають три картки, на кожній написаний номер статті Конвенції. (Ці відомості не розголошуються.) При необхідності можна взяти текст Конвенції і подивитися зміст статті. p align="justify"> Потім гравці йдуть у приміщення для репетицій і придумують сюжет, в якому відбивається зміст певної статті Конвенції (вони повинні укластися в 15 хвилин). У поданні може брати участь вся команда або кілька гравців. p align="justify"> Команди показують свою виставу, використовуючи звукові, музичні та танцювальні прийоми, але без слів. Педагоги виявляють кмітливість, артистичність. Час показу - не більше 3 хвилин. p align="justify"> Виступ кожної команди обговорюється, всі відгадують, яка стаття інсценована.
Порядок виступу команд довільний: можна показати поспіль всі три сценки або ж виступати по черзі з іншою командою.
Шостий етап. Відгадування кросвордів. p align="justify"> Заняття 2
"Технологія роботи з охорони прав дітей в ДНЗ"
Мета. Систематизувати знання вихователів щодо здійснення прав дитини в ДОП і сім'ї. p align="justify"> Попередня робота.
. Перевірка стану роботи в ДНЗ з проблеми охорони прав дітей. Аналіз річного тематичного плану. p align="justify">. Визначення обговорюваних питань. p align="justify">. Анкетування батьків. Заняття проходило у форматі круглого
столу з елементами дискусії з зазначеної теми.
Хід заняття
Перший етап. Дискусія "Як працювати з Конвенцією?" p align="justify">. Погляд вітчизняних педагогів на питання захисту прав та гідності дитини. p align="justify">. Шляхи втілення в життя основних положень Конвенції (за програмами "З дитинства - в отроцтво" і "Веселка"). p align="justify">. Ваша думка: як реалізувати Конвенцію про права дитини? p align="justify">. Які статті Конвенції, з Вашої точки зору, доступні розумінню дошкільнят? p align="justify">. Які форми інформації та роз'яснення цих статей Конвенції Ви вважаєте можливим використовувати в роботі з дітьми? p align="justify">. Чи є у Вас досвід роботи з даної проблеми? Якщо "так", то розкрийте його позитивні результати. Назвіть труднощі, з якими Ви зіткнулися, і причини, їх що викликали. p align="justify">. Державні гарантії у сфері виховання дітей дошкільного віку. p align="justify">. Які права і свободи дітей, декларовані Конституцією РФ, на Вашу думку, ущемляються в даний час? p align="justify"> Другий етап "Мозковий штурм".
Пошук шлях...