>
Вид діяльності
В'язання на спицях
10
1.
Матеріали та інструменти. Правила початку в'язання
2
Лекція з елементами бесіди. /Td>
2.
Технологія виконання простих петель
2
Практична робота.
Майстер-клас.
3.
Зменшення, додаток і закривання петель
4
Практична робота.
4.
З'єднання петель.
2
Лекція-бесіда. Майстер-клас. /Td>
Аплікація і вишивка
10
1. /Td>
Види і способи виконання аплікації. Підбір фурнітури. Оздоблення виробів
4
Лекція. Практична робота. p> Майстер-клас. Замальовка ескізів. /Td>
Макраме і фріволіте
10
1.
З історії одягу. Мода, стиль і культура одягу.
2
Підготовка повідомлень. Диспут. /Td>
2.
Матеріали та пристосування для макраме. Інструменти і прийоми
2
Лекція. Практична работа:
3. /Td>
Матеріали і пристосування для фріволіте. Інструменти і прийоми
2
Лекція. Замальовка ескізів. /Td>
4.
Відносини, пропорційні та ритмічні закономірності в організації костюма.
2
Лекція. Практична робота. /Td>
5.
Ансамбль і комплект в одязі.
2
Бесіда. Виконання ескізів. /Td>
6.
Зорові ілюзії в костюмі.
2
Бесіда. Рольова гра "Салон моди"
Робота над проектом "Образ сучасної дівчини "
4
Захист проекту. p> Підсумкова рефлексія.
1
Написання міні-есе про курс.
2.3. План-конспект уроку
Тема уроку: Двухфонтурние в'язальні машини. p> Цілі уроку:
1. Освітні: p> - ознайомити учнів з умовами виробництва та професіями на КПТФ "Юнона";
- вивчити технологічну послідовність виготовлення трикотажних виробів;
- вивчити основні характеристики в'язального обладнання, встановленому в в'язальному цеху.
2. Виховні:
- виховати уважність, терплячість і самостійність в роботі.
3. Розвиваючі:
- формувати навички при пуску і зупинці в'язальної машини.
4. Професійні:
- надати допомогу учням у виборі професії.
Оснащення уроку:
1. Роздатковий матеріал (конспект уроку).
2. Картки - завдання.
3. Обладнання в'язального цеху КПТФ "Юнона".
I етап заняття. У навчальному класі підприємства (2 години)
1. Організаційна частина уроку: (5 хвилин). p> Привітання учнів, перевірка явки і готовності до уроку. Повідомлення теми і короткий огляд уроку. p> 2. Бесіда з провідним економістом підприємства і начальником відділу кадрів (30 хвилин).
Фахівці підприємства розповідають: про історію створення та розвитку підприємства, додатковому виробництві, створеному на базі основного підприємства в складне економічний час, асортименті продукції, що випускається, обсязі виробництва, про міжрегіональних зв'язках підприємства, закупівлю нового обладнання та сировини.
3. Вивчення нового матеріалу (20 хвилин).
Розповідь вчителя про технологічної послідовності виготовлення трикотажних виробів. p> 4. Самостійна робота учнів з конспектом (див. додаток 1,2) (15 хвилин). p> 5. ...