"> .3 = 2.7Cos (50t +1) (50t +1) = 0.48
t +1 arccos +2 n, n Z
t +1 +2 n, n Z
t -1 +2 n, n Z = -1/50 + n/25, n Z
Відповідь: t = -1/50 + n/25, n Z
Алгебра й початку аналіза10-11 клас (А.Г. Мордкович)
асимптота тригонометричний рівняння урок
Розробити урок з функціонально-графічного методу рішення рівнянь.
Тема уроку: Функціонально-графічний метод розв'язання рівнянь.
Тип уроку: Урок вдосконалення знань умінь і навичок.
Цілі уроку:
Освітні: Систематизувати, узагальнити, розширити знання, вміння учнів, пов'язані із застосуванням функціонально-графічного методу рішення рівнянь. Відпрацювати навички розв'язання рівнянь функціонально-графічним методом. p align="justify"> Розвиваючі: Розвиток пам'яті, логічного мислення, вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, самостійно робити висновки; розвиток грамотної математичної мови.
Виховні: виховувати акуратність і точність при виконанні завдань, самостійність і самоконтроль; формування культури навчальної праці; продовжити формування пізнавального інтересу до предмета.
Структура уроку:. АЗ
. Організаційний момент.
. Усна робота з метою перевірки домашнього завдання.
. Фронтальний опитування з метою АЗ по темі.
. Постановка цілей і завдань на наступний етап уроку .. фун
. Колективне рішення завдань.
. Постановка домашнього завдання.
. Самостійна робота.
. Підведення підсумків уроку.
Хід уроку:. АЗ
. Організаційний момент.
. Усна робота з метою перевірки домашнього завдання. p align="justify"> Почнемо урок з перевірки домашнього завдання.
Називайте відповіді по ланцюж...