кстовий документ.  
 Всі вище перераховані інструментарії зведемо в таблицю: 
    Розглянемо реалізацію педагогічної технології розробленої нами на прикладі одного із занять. 
  Конспект уроку: Місце розташування кокеток, форми кокеток. Для чого необхідні кокетки в оформленні одягу 
  Цілі уроку: 
  1. Створити умови для знайомства учнів з видами кокеток, принципами її моделювання учнів з елементами моделювання плечового виробу програмованих навчальною програмою, а й особистісним утворенням кожен. 
  2. Сформувати вміння самостійно моделювати бажану форму кокетки при використанні інформаційного листа. 
 . Сприяти розвитку в учнів самостійності. 
 . Виховувати акуратність і терпіння, прищеплювати інтерес зі створення нових моделей. 
  Завдання: 
  1. Розвивати навички з моделювання, проектування. 
  2. Ознайомити з різними видами оформлення горловини виробу. 
 . Ознайомити з основними прийомами по моделюванню горловини. 
				
				
				
				
			  Тип уроку: Комбінований 
  Дидактичне забезпечення уроку: Урок оснащений наступними наочними посібниками: індивідуальні картки з завданнями (для кожного учня з різним типом засвоєння інформації), плакати з процесом моделювання, зразки готових моделей кокеток, малюнки і журнали. Інструкційні карти з описом принципу їх моделювання. 
   Хід уроку:  
  1. Організаційний момент: 
   Діяльність вчителя:  Добрий день, дорогі друзі! Я дуже рада знову вас бачити. І сподіваюся, що ця зустріч принесе нам з вами позитивні моменти. Я розраховую, що ми з вами сьогодні добре і продуктивно проведемо цей урок. 
   Діяльність учнів:  Здравствуйте! Ми теж дуже раді вас бачити. І також сподіваємося, що цей урок теж буде дуже цікавий і корисний для нас. Як і всі інші ваші уроки. 
  2. Актуалізація знань: 
   Діяльність вчителя:  Зараз я на дошці напишу назву теми, а ви на листках напишіть асоціації, які у вас виникають у зв'язку з представленим на дошці темою уроку. Тема нашого сьогоднішнього уроку Моделювання кокетки raquo ;. Після того як ви напишіть ваші асоціації, проговоримо їх спільно. 
   Діяльність учнів:  Хлопці беруть в руки листочки і починають писати свої асоціації, які у них виникають при слові моделювання кокетки. 
  Клас обговорює виникли асоціації і приходить до спільного висновку, що хлопцям відомо, що таке моделювання, але незнайомі з моделюванням кокетки. 
  3. Пояснення нового матеріалу: 
   Діяльність вчителя:  Ми з вами визначили, які асоціації у вас виникають з процесом моделювання. Я дуже рада, що ви вже маєте навички моделювання і знаєте основні принципи моделювання. Сьогодні ми з вами теж будемо займатися моделюванням вироби, а якщо конкретно, то моделюванням кокетки плечового виробу. Також не менш важливе значення має місце знаходження кокетки. Кокетки зазвичай бувають, розташовані як на поличці, так і на спинці виробу. Також форму кокеток можна розподілити за наступною класифікацією форма кокеток може бути: фігурна, пряма, кругла і т.д. (Додаток Е). Існує кілька способів моделювання кокеток, ми ж з вами познайомимося з моделюванням кокетки з використанням переносу виточки. Для того щоб краще зрозуміти процес моделювання кокеток. Для цього нам знадобиться основа плечового виробу. Для того щоб отримати фігурну кокетку нам необхідно намітити місце перенесення виточки в бічний зріз, і розрізавши, її ми з'єднуємо кінці виточок, намічаємо лінію, по якій ми будемо її відрізати нашу кокетку. (Додаток Б) Таким чином, у нас вийшла фігурна кокетка з перенесенням виточки в бічний зріз. Приклад виконання вироби з фігурною кокеткою ця представлений на манекені сарафан. Ми вже знаємо для чого необхідно моделювання вироби і особливості побудова креслення основного виробу. Але з моделюванням кокетки ще незнайомі. Записуємо в зошит важливі моменти моделювання кокетки. 
   Діяльність учнів:  Дивляться журнали мод і знаходять вироби, в яких присутня кокетка. Проводять дії, які виконує вчитель, записують послідовність моделювання в зошит. Так само розглядають зразки виробів з кокетками, і дивимося відеофрагмент з процесом моделювання. Взяли в руки, приготовані на урок шаблони полички плечового виробу і разом з учителем, але вже в зошиті обводять його, потім намічають лінію прямої кокетки. Потім беруть кольоровий папір і так само обводять шаблон і намічають лінію, вирізають і відрізають кокетку по наміченій лінії. Отриману кокетку і...