Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Методика формування моральних почуттів у старших дошкільників засобами дитячої художньої літератури

Реферат Методика формування моральних почуттів у старших дошкільників засобами дитячої художньої літератури





іотеках міста з батьками.

Цілі:

розширити і уточнити знання у всіх дітей про працю в бібліотеці,

навчити прийомам роботи з книгами (догляд за пошкодженим книгами, розстановка, цікава добірка і оформлення вітрин, прибирання),

вихованцям шести років показати взаємозв'язок між різними видами праці,

навчити, як краще розповісти про те, що вони дізналися, всім іншим дітям,

виховувати працелюбність, увага, взаємодопомога, чуйність, сумлінність, акуратність, ощадливість і дбайливе ставлення до книг.

Матеріали до заняття: папір, клей, ножиці, ганчірочки, ін інвентар.

Хід заняття

I. Вступ. (10-15 хв). p align="justify"> Вихователь: - Книги - наші друзі! І ми звертаємося до них - щоб більше знати і щоб краще стати! Тому вони завжди цінні для людей і людей особливо. Праця співробітників бібліотеки, начебто, непомітний, але такий важливий, адже це не тільки видача книг відвідувачам, але і правильний догляд за книгами, правильне їх зберігання і утримання, чистота, затишок і краса бібліотеки. p align="justify"> Давайте і ми наведемо порядок у себе в бібліотечці, адже вона у нас зовсім маленька, хоча є ще й виставка. Ось і попрацюємо дружно на виставці і у бібліотеці. Кожен отримає завдання до виконання, але я оціню роботу всіх. Тому, що в цієї бібліотеці порядок і затишок досягається працею всіх співробітників. p align="justify"> Вихователь дає завдання кожній дитині.

II. Основна частина. p align="justify"> Вихователь намагається викликати у дітей інтерес до праці особистим прикладом, вихователь починає деякі види робіт сама, показує і передає ініціативу дітям, виконуючи потім іншу роботу. Разом з тим педагог рекомендує окремим дітям згадати, як чисто в бібліотеці, як розставлені книги, як оформлені вітрини, на якому місці знаходяться ілюстрації та вивіски. p align="justify"> 2. Робота дітей. Педагог уважно дивиться, як діти виконують свої завдання, акуратні чи й сумлінні чи в роботі, чи не заважають один одному. У той же час вихователь заохочує окремих дітей за уважність при виконанні завдань, чуйність і допомогу товаришам, допитливість, вміння працювати спільно з товаришами і дорослим. Вихователь нагадує дітям, щоб вони заздалегідь обміркували короткі оповідання про свої походи з батьками до бібліотеки. p align="justify">. Физкультминутка. br/>

- А тепер, хлопці, встали!

Швидко руки вгору підняли,

У сторони, вперед, назад,

Повернулись вправо, вліво,

І знову за нашу справу.

Вихователь Справа важлива, велика ... Книги - це цілий світ, хлопці! Все, що ми хочемо знати і бачити, вони можуть подарувати нам. p align="justify"> III. Підсумок заняття. p align...


Назад | сторінка 96 з 107 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Підтримка та розвиток читання дітей в бібліотеці засобами бібліографії
  • Реферат на тему: Електронний документообіг у системі обліку видачі і повернення книг в біблі ...
  • Реферат на тему: Важкі діти: хто вони, причини появи
  • Реферат на тему: Моделювання роботи в бібліотеці
  • Реферат на тему: Основні принципи організації лікувально-профілактичної ДОПОМОГИ дітям. Заг ...