ПЛАН занятть № 11 
 
 Група: 
 19, 13, 14 
 Спеціальність 
 ЗВ, ВБДК 
 Тема заняття: 
 Поетична творчість І.Франка - Найвищого Досягнення української поезії II половини XIX ст. Поезії. "Ой ти, дівчино, з горіха зерня "," Чого являєшся мені у сні? "," Декадент ", "Розвивайся ти, високий дубе". /Td>
 Мета заняття: 
Навчальна -
 Розкрити багатогранність ДІЯЛЬНОСТІ Великого Каменяра; знаті основні его твори ТА ЙОГО роль у розвітку української літератури 
 Виховна - 
 Віховуваті патріотичні почуття 
 Розвіваюча - 
 Розвіваті уміння логічно мислити 
 Вид заняття: 
 Лекція 
 Вид Лекції: 
 Вступна Лекція 
 Форма проведення заняття: 
 Лекція з елементами Бесідам 
 Міжпредметні зв'язки: 
Забезпечуючі
 Українська література 
 Забезпечувані 
 Теорія літератури, історія України 
 Методичне забезпечення: 
 опорні конспекти, реферати 
 Література: 
				
				
				
				
			
 Обов'язкова: 
В 
 1. Франко І.. Зібрання творів у 50-ти т. - Т. 16. - С. 7. p> 2. Франко З. Передмова// Франко І.. Мозаїка. Із творів, что НЕ ввійшлі до Зібрання творів у 50 томах. - Львів, 2001. - С. 4. p> 3. Франко І.. Твори в 20-ти т. - Т. 1. - С. 17. p> 4. Франко І.. Статті і матеріали. - Зб. 5. - Львів, 1956. - С. 126. p> 5. Іван Франко. Документи і матеріали 1856 - 1965. - К., 1966. - С. 149. p> 6. Іван Франко у Спогадах сучасніків. - Львів. - 1956. - С. 394. p> 7. Франко І.. Публіцистика. - К., 1963. - С. 112. p> 8. Ільницький М. "Все, что МАВ у жітті ..." (Повість Івана Франка "Перехресні стежки в Світлі авторської ОСОБИСТОСТІ)// Ільницький М. У вімірах годині. - К., 1988. - С. 270. /Td>
 Додаткова: 
 1. Іван Франко. Документи і матеріали. - С. 190. p> 2. Басс. І., Каспрук А. Іван Франко. Життєвий и творчий шлях. - С. 318 - 319. p> 3. Франко І.. Поет зради// Франко І.. Мозаїка. - С. 213. /Td>
 Технічні засоби навчання 
 комп'ютер 
В   
 
   ХІД занятть 
  франко творчість Інтимна лірика 
  1. Організаційний момент 
  1.1 Привітання студентов 
  1.2 Підготовка аудіторії до заняття, перевірка наявності студентов. p> 2. Ознайомлення студентов з темою та навчальна цілямі заняття 
  Поетична творчість І. Франка. Аналізуваті вірші В«Чого являєшся мені у сні? ..В», В«Червона калина, чого в лузі гнешся? В»,В« Декадент В»; поглібіті знання про інтімну ліріку. p> 3. Мотивація навчання. Вказується значущість тими у Майбутнього жітті 
  4. Актуалізація опорні знання 
  фронтальних опитування 
  Прігадуємо теорію літератури 
  Цикл (грец. kyklos - коло, колесо) - декілька художніх творів, об'єднаних жанром, темою, головний героями, єдністю АВТОРСЬКОГО задумом, в поезії - настроєм, Єдиним мотивом, заголовком. 
   Громадянська (Політична) лірика  - Поетичні твори, прісвячені актуальним проблемам суспільного життя. Провідні мотиви ПОЛІТИЧНОЇ лірікі - свобода особини, народу и ДЕРЖАВНОЇ незалежності, захист прав людини, вікриття антигуманного Суспільства, Заклик до Боротьби. 
  - Які вірші зараховуєте до ПОЛІТИЧНОЇ лірікі поета? 
  - Назвіть Франкові гімні. p> 1. Який внесок здійснів Франка у Розвиток української та європейської лірікі? 
  2. Яке Значення мала збірка В«З вершин та низинВ»? p> 3. Зіставте художні світи Маркіяна Шашкевича и Пантелеймона Куліша з поезією Франка. Що їх об'єднує? Що нового вніс у проблематику, образно й жанрову систему Франко? У чому Полягає новаторство версіфікації поета? 
  4. Покажіть жанрові розмаїття поезій Франка. 
  5. З'ясуйте Значення алегорії в творах митця. 
  Поміркуйте. 
  1. Яке Враження справляє на вас політична лірика Франка? 
  2. Як розв'язується проблема особіст и громадянського почав у его творах? 
  3. До Якого жанрового різновіду лірікі слід Віднести вірш «óмнВ»? 
  4. Чі погоджуєтесь Ви з думкою Дмитра Павличка, что ...