ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ
Тема уроку: Health and healthy lifestyle
Підтема: An informal letter: giving news
Мета: розвинути комунікативні навички у учнів при написанні неофіційних листів англійською мовою.
Завдання:
· Практичні:
1) Навчання правильному складанню An informal letter: giving news
2) Систематизування і закріплення знань лексичного і фактичного матеріалу з даної теми
) Контроль знань по вивчених раніше граматичним темам
) Удосконалення лексичних навичок
· Навчальні:
1) Навчання навичкам складання неофіційного листи
) Навчання навичкам аналізування листи
) Навчання вмінню порівнювати офіційне і неофіційне лист
· Розвиваючі:
1) Розвиток комунікативних навичок у письмовій мові
) Розвиток пізнавальних навичок в розмовно-побутовому стилі спілкування.
) Розвиток навичок діалогічного і монологічного мовлення
· Виховують:
1) Виховання ділових якостей особистості
) Розвиток навичок коректного, ввічливого спілкування учнів
) Формування прагнення до здорового способу життя
Тип уроку: комбінований
Обладнання: дошка, крейда, підручник (SB, WB), автентичні листи і оголошення англійською мовою; аудіозапис оголошень англійською мовою; роздатковий матеріал (картки з оголошеннями з різних газет англійською мовою).
Схематичний план уроку. Організаційна частина.
) Привітання 2 хв.
) Целеполагание 2 хв.
II. Актуалізація опорних знань
) Фонетична зарядка 4 хв.
) Мовна зарядка 3 хв.
) Перевірка виконання домашнього завдання 8 мін.I. Основна частина
) Пояснення нового матеріалу 10 хв.
) Закріплення нового матеріалу 15 хв.
) Розвиток умінь і навичок усного мовлення 13 хв.
) Закріплення вивченого матеріалу з граматики: 10 хв.
а) Past Simple and Present Perfect contrast b) Present Perfect Continuous
5) Повторення вивченої раніше теми «Homophones» 4 хв.
) Контроль знань 15 хв.
IV. Заключна частина
) Підведення підсумків уроку 2 хв.
) Інформація про домашнє завдання, інструкція про його виконання 2 хв.
лексичний фонетичний лист неофіційний
Хід уроку
. Організаційна частина
) Привітання
T: Good morning, everybody! I am very glad to see you at today s lesson. How are you?: We are fine, thanks. And how are you getting on?: I m fine too. Thank you. What day is it today?: Today is:.:...