Дата
Вид діяльності
Зміст
24,02
Проведення логопедичного обстеження. Оформлення результатів обстеження
Було проведено логопедичні обстеження Каті П., знайомство з даними логопедичного обстеження, що проводиться логопедом. Результати обстеження проаналізовані з логопедом. Дані обстеження внесені в мовну карту, спільно з логопедом складений перспективний план корекційної роботи. У рекомендаціях увага звертається на те, що поряд з корекцією мовних дефектів необхідно здійснювати роботу за загальним психічному розвитку дитини. Рекомендується систематично проводити різноманітні ігри та вправи, спрямовані на розвиток і вдосконалення дрібної моторики пальців рук.
25,02
Проведення логопедичного обстеження. Оформлення результатів обстеження
Було проведено логопедичні обстеження Сергійка У., знайомство з даними логопедичного обстеження, проведеного логопедом. Результати обстеження проаналізовані з логопедом. Дані обстеження внесені в мовну карту, спільно з логопедом складений перспективний план корекційної роботи. Спільно з логопедом була оформлена необхідна медико-педагогічну документація, складена докладна психолого-педагогічну характеристика на основі проведеного обстеження і динамічного спостереження у процесі занять і поза ними, проаналізовано ефективність проведених логопедичних занять.
26,02
Підготовка до проведення індивідуального заняття Проведення індивідуального заняття
Була вивчена програма навчання дітей з ФФН, методичні посібники та рекомендації по роботі даною категорією дітей, відповідно до перспективного плану роботи логопеда був підібраний методичний матеріал для підготовки та проведення індивідуального заняття з Машею К., Олею С.
Тема:
Мета:
27.03
Практична робота з оснащення логопедичного кабінету посібниками з розвитку мовлення за за завданням логопеда.
02,03
Підготовка до проведення групового заняття Проведення групового заняття
У ході підготовки до фронтального заняття була отримана консультація логопеда на закріплення вміння складати план і конспект заняття, точно формулювати тему, мету і завдання, відбирати програмне зміст, намічати етапи заняття у певній логічній послідовності, методично грамотно підбирати мовний матеріал, наочні та дидактичні посібники.
03.03
Підготовка до проведення індивідуального заняття Проведення індивідуального заняття
Була вивчена програму навчання дітей з ОНР, методичні посібники та рекомендації по роботі даною категорією дітей, відповідно до перспективного плану роботи логопеда був підібраний методичний матеріал для підготовки та проведення індивідуального заняття з Андрієм В., Данилом П.
Тема:
Мета:
04,03
Спостереження за роботою вихователя з розвитку мовлення
Читання казки В«Два жадібних ведмежатиВ».
Мета: вчити дітей уважно слухати казку, виявляючи головне, продовжувати вчити зв'язного мовлення, вчити відповідати на запитання повно, змістовно і грамотно.
У ході спостереження за ходом заняття з розвитку промови, проведеного вихователем, конспектувати хід заняття, відзначалися використовувані методи, форми і прийоми, оцінювалася мова, діяльність і поведінку дітей на занятті, позитивні сторони занятия. Аналіз проведеного заняття проводився під керівництвом вихователя і логопеда за певним планом. /Td>
05.03
Підготовка до проведення індивідуального заняття Проведення індивідуального заняття
Згідно перспективному плану роботи логопеда і результатами обстеження було підібраний методичний матеріал для підготовки та проведення індивідуального заняття з Катею П., Сергійком У.
Тема:
Мета:
+06,03
Практична робота з оснащення логопедичного кабінету посібниками з розвитку мовлення. Був підібраний методичний рекомендаційний матеріал по роботі з дітьми з ринолалія.
10,03
Проведення індивідуального заняття
Згідно перспективному плану роботи логопеда був підібраний методичний матеріал для підготовки та проведення індивідуального заняття з Колею І.
Тема:
Мета:
11,03
Підготовка матеріалу для педагогів з розвитку мовлення
Був підібраний теоретичний і практичний матеріал для вихователів на тему: В«Фонетико-фонематичні недорозвинення мовиВ». /Td>
12,03
...