Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Лекции » Урок з хімії в 9 класі на тему: &Фосфор і його сполуки&

Реферат Урок з хімії в 9 класі на тему: &Фосфор і його сполуки&


















Урок з хімії в 9 класі на тему: Фосфор і його сполуки





Розробив і провів

Хайдаршін Альмір Галіхановіч -

вчитель хімії МБОУ ЗОШ »школа №3







Бирск


Введення


Мета уроку:

· Ознайомити учнів з фосфором та його сполуками;

· Повторити поняття Аллотропия; Розглянути аллотропние модифікації фосфору.

· Сприяти формуванню на метапредметние рівні системи знань про утворених елементом фосфором речовинах, що грають важливу роль у природі та житті людини.

· Закріпити поняття «хімічний елемент», «проста речовина».

Завдання:

1. Освітні: сприяти формуванню в учнів ставлення фосфорі як про найбільш активному неметалів; повторити і закріпити поняття аллотропии, сприяти розвитку наукового мислення при встановленні причинно-наслідкових зв'язків, застосування знань і умінь при вирішенні метапредметних навчальних проблем.

. Розвиваючі: сприяти розвитку в учнів наукового світогляду при засвоєнні ідей курсу: єдність і пізнаваність світу; єдність живої і неживої природи, дослідницьких умінь в процесі навчання у співпраці, розвивати пізнавальний інтерес, використовуючи в змісті уроку елементів новизни знань і умінь, встановлюючи причинно-наслідкові зв'язки, розвивати вміння використовувати хімічну термінологію, продовжити формування навичок самостійної роботи з підручником.

. Виховні: сприяти створенню умов для самореалізації особистості, для взаємодопомоги та індивідуальної відповідальності кожного, підтримувати інтерес до вивчення хімії через самостійну роботу, виховувати співробітництво, продовжити формування культури спілкування та комунікативних умінь учнів.


Обладнання та реактиви.

ПСХЕ, колекція мінералів, на столах уч-ся розчини До 3 РО 4, AgNO 3, Підручник: автор - Н.С.Новошінская, І.І.Новошінскій.

Тип уроку :

Урок вивчення нового матеріалу з елементами інтегрування (Біологія, історія, література, географія).

Форми організації навчальної діяльності :

· самостійна робота з текстом підручника;

· фронтальна;

· дослідний лабораторний досвід.

Методи навчання.

Методи організації навчальної діяльності:

1. словесні (евристична бесіда),

2. наочні (колекція, таблиці)

. на основі пізнавальної діяльності

. частково-пошуковий;

Педагогічні прийоми:

· навчально-організаційні (визначення мети і завдання уроку, створення сприятливих умов діяльності);

· навчально-інформаційні (бесіда, постановка проблеми, її обговорення, робота з підручником, спостереження);

· навчально-інтелектуальні (сприйняття, осмислення, запам'ятовування інформації, вирішення проблемних завдань, мотивація діяльності).

урок хімія фосфор аллотропную


Хід уроку

. Організація почала уроку.

II. Вивчення нового матеріалу

Тема нашого уроку «Фосфор і його сполуки». Мета нашого уроку: отримати знання про хімічний елемент, просте речовині фосфорі і його з'єднаннях. При підготовці до уроку кілька хлопців отримали завдання підготувати усні повідомлення.

2.1 Спочатку зробимо невеликий екскурс у 17 століття. Слово історику - його роль сьогодні виконує Мірошниченко Єгор.

У 1669 рік. Відкриття фосфору приписується гамбурзьким алхімікові Х. Брандту. У пошуках «філософського каменя», нібито здатного перетворити неблагородні метали на золото, Брандт займався перегонкою сухого залишку від випарювання сечі. У приймачі виявилося речовина, випускали блакитнувате світло. Так, зовсім випадково, в 1669 році був відкритий білий фосфор - речовина, що викликало світіння. Спочатку у Брандта не було сумніву, що світіння без вогню міг дати лише шуканий «філософський камінь». Однак незабаром він зрозумів, що ніякими іншими чудовими властивостями його знахідка не володіє, і продав секрет іншому алхімікові. Той, у свою чергу, перепродав його третій і т. Д. Кінець «філософськ...


сторінка 1 з 4 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Урок з хімії в 9 класі на тему: "Фосфор і його сполуки"
  • Реферат на тему: Використання навчальних виробничих завдань для узагальнення та систематизац ...
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку. Урок-свято
  • Реферат на тему: Комбінований урок - як тип уроку з основ ЕКОНОМІКИ
  • Реферат на тему: Формування основ дослідницької діяльності учнів у процесі навчання хімії