ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ
Урок №11-12
Клас 10
Дата 26.04.2013
Тема уроку: Our future
Підтема: Visions of the future
Мета: формування комунікативну компетенцію учнів за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій та інтерактивних вправ.
Завдання:
· Практичні:
1) Активізація в мові учнів лексичного матеріалу з даної теми
) Відпрацювання граматичних навичок по темі Verb + noun collocations
) Ознайомлення з основними передбаченнями з приводу майбутнього життя
) Аналізування прочитаного тексту і вилучення необхідної інформації
) Розвиток навичок аудіювання шляхом перегляду фільму
· Навчальні:
1) Навчання застосуванню нової граматичної теми на практиці
) Навчання новим лексичним одиницям і вживання їх у мові
) Ознайомлення учнів з різними видами стійких словосполучень
) Навчання правильній організації роботи після перегляду фільму
· Розвиваючі:
1) Розвиток навичок діалогічного і монологічного мовлення
) Розвиток навичок аудіювання, мовного припущення і реакції учнів
) Удосконалення граматичних навичок
) Розвиток творчого мислення та уяви
· Виховують:
1) Виховання культури спілкування, відповідального ставлення до майбутнього планети, розвиток інтересу до наукових досягнень, новітнім технологіям
) Виховання бажання спілкування англійською мовою
) Розвиток навичок коректного, ввічливого спілкування учнів
) Виховання вміння працювати в парах, самостійно
Тип уроку: комбінований
Обладнання: дошка, крейда, підручник (SB, WB), аудіо-програвач, роздатковий матеріал (вправи)
Схематичний план уроку
I. Організаційна частина.
) Пріветствіе2 хв.
) Цілепокладання 2 хв.
II. Актуалізація опорних знань
) Мовна зарядка 7 хв.
) Перевірка домашнього завдання 7 мін.I. Основна частина
) Робота з текстом7 хв.
2) Пояснення нового матеріалу 7хв.
) Закріплення нового матеріалу на практиці 12 хв.
) Розвиток умінь і навичок усного мовлення 7 хв.
) Розвиток навичок аудіювання 35 хв.
IV. Заключна частина
) Підведення підсумків уроку 2 хв.
) Інформація про домашнє завдання, інструкція про його виконання 2 хв.
Хід уроку. Організаційна частина
) Привітання
T: Good morning, everybody! I am very glad to see you at today s lesson.
How are you ?: We are fine thanks. And how are you getting on ?: I m fine too. Thank you. What day is it today ?: Today is ...: What date is it today ?: Today is ...: Who is absent ?: All are present.
2) Цілепокладання today s lesson is devoted to discussing our future life and visions of the future fifty years from now. We ll find out what collocations are and how many types do they have. Also we ll start to watch fiction film The Day After Tomorrow. So we have a lot to do. Let s start.
II. Актуалізація опорних знань
) Мовна зарядка
Write SCIENCE FICTION on the board.the names of some science fiction films and write them on the board.Day GattacaTrek Men in BlackFifth Elementright! Now you are to answer the following questions:
What aspects of life in the future do these films show? (journeys into space and time, aliens, technological progress, robots, different climates, etc.)
Will life in the future really be like this? them in pairs, please.
2) Перевірка домашнього завдання
Ok! Let s check your home task. You were to do in a written form exercises 1 and 2 (5.3) on page 115 (SB). So don t forget to hand in them for checking at the end of the lesson., You were to read the text Fifty Years On and do exercise 1 on...