Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Вивчення курсу &Основи безпеки життєдіяльності&

Реферат Вивчення курсу &Основи безпеки життєдіяльності&





від неї на 15-20 метрів, так як може статися вибух.

А зараз ми закріпимо новий матеріал.

4. Первинна перевірка і закріплення знань

1. Вирішимо задачу № 1

На відстані 16 м від пішохідного переходу одночасно загальмували два автомобілі. Гальмівний шлях перший склав 13 м, другого на 4 м більше (17м). Хто з водіїв порушив правила і чому? (Другий, гальмівний шлях його машини 17 м.)

2. Веселий тест ( Г)

3. Дайте відповідь на запитання: Чому не рекомендується притулятися до вхідних дверей автобуса?

4. Розглянь малюнок на стор.75 підручника і вибери предмети, якими можна розбити скло при аварії автомобіля (автобуса, тролейбуса)

. Розкажи, як треба себе вести при пожежі в автобусі, тролейбусі, автомобілі.

. Учитель пропонує учням згадати основні рекомендації для пішоходів:

5. Самостійна робота

1. Робота в робочих зошитах

6. Підведення підсумків уроку

Учитель узагальнює результати вивчення матеріалу та роботи окремих учнів. Повторює разом з учнями головні висновки по темі - головні правила поведінки пішоходів. Виставляє оцінки.

Домашнє завдання.

Загальний аналіз уроку, на жаль, не дозволяє судити про його достатню ефективність. Матеріал викладається в досить формалізованому вигляді, діти працюють з підручниками та робочими зошитами, вирішують завдання. Для учнів 5-го класу необхідно, насамперед, звертати увагу на стрес викликаний переходом в середню ланку. Викладач має справу зі вчорашніми учнями початкової школи - з дітьми. Ставлячи їм питання у фіксованій формі, пропонуючи вирішувати завдання, викладач ризикує досить швидко втомити учнів, в результаті матеріал, що є життєво важливим для дітей, може бути не зрозумілим дітьми. Більше того, відповіді на більшість питань неможливі без звернення до раніше вивчених тем, чого на початку уроку не проводиться. Поєднання настільки класичних форм фронтального наочного викладу недостатньо для досягнення абсолютного розуміння матеріалу учнями різного рівня здібностей і можливостей. Таким чином, даний урок розроблений без достатньої орієнтації на вікові та психофізіологічні особливості учнів.


2.4 Урок за темою Велосипедист-водій транспортного засобу


Тип уроку : комбінований.

Цілі уроку:

1. Дати знання про те, що велосипед є транспортним засобом, а велосипедисти - водії транспортного засобу, тому до них пред'являються такі ж вимоги, як і до будь-якому водієві.

. Виховувати почуття безпеки на дорогах.

. Формувати якості безпечного водія.

Обладнання та матеріали: картинки, картки, тести, проектор, екран, презентація.

Хід уроку:

. Організаційний момент.

Мета: мотивація учнів до роботи на занятті.

2. Перевірка домашнього завдання.

Мета: Встановити правильність і об'ємність виконання домашнього завдання.

3. Підготовка до основного етапу заняття.

Мета: Забезпечення мотивації і прийняття учнями мети навчально-пізнавальної діяльності, актуалізація опорних знань і умінь.

Хлопці! Відгадайте загадку, і ви дізнаєтеся, про що ми будемо говорити сьогодні на уроці.

Розповідь вчителя:

Слово велосипед значить швидконогий - Дуже популярний засіб пересування у дітей. Винаходом перший самохідного візка був лісничий князя Бадемского, офіцер барон Дрез.

4. Знайомство з новим матеріалом.

Мета: забезпечити сприйняття, осмислення, і первинного запам'ятовування знань і способів дій, зв'язків і відносин в об'єкті вивчення.

Почнемо з визначень. Це дозволить розібратися зі статусом велосипедиста на дорозі, з'єднайте поняття і визначення:

Робота в групах: з'єднайте поняття і його визначення. Додаток 2

Який висновок можна зробити:

Т.е. велосипед - це транспортний засіб, велосипедист - водій цього транспортного засобу, а значить і учасник дорожнього руху.


Назад | сторінка 10 з 12 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: План-конспект уроку гімнастики для учнів 4 класу
  • Реферат на тему: Творчі Завдання як засіб розвитку креативних здібностей учнів у навчально-в ...
  • Реферат на тему: Сутність аудиту, його мета і завдання
  • Реферат на тему: Олімпіадні завдання як засіб розвитку інтелектуальних здібностей учнів 8-9 ...
  • Реферат на тему: Вплив вікових особливостей учнів на побудову уроку