Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Методика формування моральних почуттів у старших дошкільників засобами дитячої художньої літератури

Реферат Методика формування моральних почуттів у старших дошкільників засобами дитячої художньої літератури





Грізний Семен, а боїться Насіння одна ворона.

Справі час - потісі годину.

Дружно НЕ важко, а нарізно - хоч кинь.

Їде Омельку, та чекати його тиждень.

За двома зайцями поженешся - жодного не впіймаєш.

І у вус не дме, і вухом не веде.

Які самі, такі й сани.

Хто хоче - може.

Ледачому і лінуватися лінь.

Любиш кататися, люби і саночки возити.

Материнський гнів, що весняний сніг: і багато випаде, та скоро розтане.


Чи не шкодуй хвилинки для веселої жарти.

Не поспішай мовою, поспішає справою.

Не рий іншому яму, сам у неї потрапиш.

Самотнє дерево і вітер валить, а густому лісі і буран не страшний.

Помилився - що забився, вперед наука.

Петя Васін на все згоден.

Кепські друзі, коль до чорного дня.

Слово сказати - вузлом зав'язати.


Заняття № 23

(для дітей 6 років)

В«Наші мамиВ»

(продовження знайомства дітей з літературою виховного значення - вірші В«Посидимо в тишіВ» Є. Балагіной, В«Мамин ДеньВ» Г. Вієру)

Цілі:

познайомити дітей з новими творами,

формувати моральні почуття (турбота про найближчих, любов до матері, чуйність),

нагадати, що скоро свято мам,

направити спонукання і бажання дітей до привітань своїх мам, бабусь, сестер.

Попередня робота: попросити мам розповісти дітям про свою роботу, про їх ставлення до праці.

Хід заняття

I. Вступ (10-12 хв.). p align="justify">. Вихователь: - Як ви думаєте, яке слово найкраще на світі. p align="justify"> Вислуховує відповіді дітей, позитивно оцінюючи такі слова, як щастя, добро, мама, батьківщина.

Вихователь укладає: - Найкраще слово на світі - мама!

Вихователь пропонує дітям поговорити про мам:

Де працює, наприклад, твоя мама, Наташа? Чи любить свою роботу? Втомлюється, напевно? Чи важливий її працю? (Вихователь заслуховує п'ять-шість оповідань.) p align="justify"> У наших мам добрі та вмілі руки. А що роблять мами вдома? (П'ять-шість оповідань.) p align="justify"> Що особливо любить робити, наприклад, твоя мама, Сева? Яку роботу ти виконуєш разом з мамою, Сергію? p align="justify"> А скажіть, чесно, чи часто ви засмучуєте мам? За що мами сердиться на вас? (Вихователь заслуховує три-чотири відповіді). p align="justify"> II. Основна частина...


Назад | сторінка 104 з 107 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Формування етнокультурної ідентичності дітей в процесі знайомства з творами ...
  • Реферат на тему: Захворіла мама, а лікарняний - татові
  • Реферат на тему: Організація бюджетування ТОВ &Банана-мама&
  • Реферат на тему: Подання про свою роботу у співробітників виправної колонії
  • Реферат на тему: Позакласне заняття з виховання почуття патріотізму в дітей на тему "Де ...