Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Нестандартні уроки як засіб Підвищення якості знань учнів на уроках математики

Реферат Нестандартні уроки як засіб Підвищення якості знань учнів на уроках математики





n="justify"> y +0,4) более від значення вирази в 2 рази?

2.Розв яжіть Рівняння 2 (3х + 7)=4

Високий рівень

1.При якому значенні змінної у значенім вирази складає половину значення вирази?

. Знайдіть корені Рівняння 3 - 1,5у=0

Урок № 2

Тема: Математичний КВК

Мета: розвіваті логічне мислення, кмітливість, вінахідлівість у нестандартних сітуаціях з ігровімі моментами, з елементами змагання; розвіваті цікавість до математики, ее истории, до читання додаткової літератури; Навчатися грамотно вісловлюваті Власні думки, відстоюваті свою точку зору; виховувати цілеспрямованість и Впевненість у Собі.

Обладнання: таблички Із Завдання, Емблеми команд, жартівліві плакати-реклами, плакати Із вісловленнямі вчених про математику.

ХІД УРОКУ

І.Вступне слово вчителя

Учитель . Добрий день, сегодня ми Проведемо наш урок Незвичайна чином. Ві Заздалегідь поділілісь на команди, звертаючись капітана та Визначи Із назв. Колі всі готові, то можемо розпочато наш конкурс веселих та вінахідлівіх математіків.

ІІ. Основна частина

Учитель . Мені пріснівся перед вашим КВК дивний сон, что я Незнайка співає. Я Назбиралося цілу колекцію чудовим математичних віршів! Слухайте и відповідайте! За шкірно правильно відповідь команда получит одна бал.

(запитаня ставлять гравцям по черзі. За Кожне запитання команда получит одна бал).

Десять яблук МАВ Данило, и рум яних, и красиво. Если дві Із них ВІН з їсть. Те залиша їх ... (Не 6, а 8)

думає вправно твоя голова: П'ять + один, ти отрімуєш ... (Не 2, а 6)

Любити Зайченя стрибай, бо у него лап аж ... (Не 5, а 4)

Добрі знає наша Іра, что дві более,, чем ... (Не 4, а 1)

Вісь п ять ягідок в траві. З їж одну и буде ... (Не 2, а 4)

Два апельсини було у Юрка. Татко одна ще купивши для Сінка. Довго тепер сін НЕ Вийди з квартири. Поки всі фрукти не з'їсть, всі ... (Не 4, а 3)

Учитель . А тепер Завдання складніше. Будьте уважні.

Шість наборів олівців

За дванадцять кольорів

Має дівчинка Іринка.

Розмальовує картинки.

Скільки ж має олівців?

Відповідь, друже, отріматі просто.

Мі помножаємо 16 на 6.

Отже, Всього олівців ... (Не 90, а 72)

З аквалангом я пірнав,

Досвід цінній я Придбай.

Если всі години ті,

Що провів я під водою,

Записатись, то в воде

Я п'ять діб БУВ з головою.

Мені позаздрів бі Кусто.

Бо всех годин я плавати ... (Не 100, а 120).

Учитель . Добрі ві впоралися Із ЦІМ Завдання можемо перейти до следующего Математична рибалка (на дошці висячи риблення Із номерами, учасникі обірають Собі Завдання, что знаходяться на зворотній стороні)

Завдання:

. Яке найбільше число можна Записатись вікорістовуючі Чотири одиниці (11 11)

. Сума и добуток чотірьох натуральних чисел дорівнює 8. Що це за числа? (1, 1,2,4)

. Сидить трьох коти, і проти шкірного кота сидять дві коти. Скільки Всього котів? (трьох)

. Написати найбільше десятіціфрове число., в якому всі Цифри Різні. (9 876 543 210)

Учитель . Наступний конкурс на кмітливість вкаже.

Тут КОЖЕН капітан собі покаже

капітанів запрошуємо до дошки.

Конкурс Хто краще Вміє рахувати до ЗО?

На табличках запісані числа від 1 до ЗО (без якогось числа). Треба найти которого цифри не вістачає.


5231021154196291112824122716722182ЗО - 81392614253202221116627187262131223ІЗ1288194259142920ЗО15. 51024

Учитель . Капітані молодці. Переможець приносити своїй команді дві балі. Останнім конкурсом нашого КВК буде Математична регата raquo ;. У табліці закодовано слова. Кожна команда Робить по одному пострілу, если клітінка порожня, то треба дати відповідь на запитання. Правильна відповідь оцінюється у 1 бал, а Хід переходити до Іншої команди. Если Постріл влучів у букву, то команда о...


Назад | сторінка 11 з 14 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Хто він - сучасний сільський учитель?
  • Реферат на тему: Аль-Фарабі: Другий Учитель
  • Реферат на тему: Учитель як суб'єкт педагогічної діяльності
  • Реферат на тему: Учитель XXI століття. Яким він повинен бути ...
  • Реферат на тему: Урок-дослідження як складова частина формування дослідницького типу мисленн ...