Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Формування вміння узагальнювати у процесі вивчення природи

Реферат Формування вміння узагальнювати у процесі вивчення природи





оповнює в міру необхідності;

в) узагальнююча бесіда з теми;

г) висновок вчителя, в ході якого відзначається, який матеріал теми і як засвоєно учнями [21, с.46].

У деяких випадках, проводячи узагальнюючий урок, вчитель поєднує перевірку знань, умінь, навичок і узагальнюючу бесіду разом. Це можна робити в тих випадках, коли тема невелика за обсягом матеріалу і поняття її прості. p align="justify"> Для перевірки засвоєння матеріалу учнями всього класу, а також ступеня сформованості умінь і навичок в кінці узагальнюючого уроку можна провести невелику самостійну роботу учнів, що носить контрольний характер і сприяє виявленню рівня сформованих знань і умінь.

Приклади розробок узагальнюючих уроків 1-ий клас: "Домашні тварини"

Мета уроку: узагальнити і поглибити знання учнів, отримані при вивченні теми "Домашні тварини".

Обладнання: всі картини, які використовувалися на попередніх уроках, і кінофільм "Наші домашні тварини".

Хід уроку.

Урок починається з розмови з картин "Качка" і "Кури" з наступних питань.

Яка птах зображена на першій картині?

Що ви знаєте про качку?

Які птахи намальовані на другій картині?

Чим кури відрізняються від качки?

Яка голова у курки? Який дзьоб? Які крила? Якого кольору пір'я? Які в неї ноги? Чи є на них перетинки, як у качки? Чому їх немає? p align="justify"> Учитель показує дітям кінофільм "Наші домашні тварини". Після перегляду фільму ставить питання:

Яких тварин називають домашніми?

Яких домашніх тварин ви знаєте?

Що нового ви дізналися з фільму?

За картинами "Кішка", "Собака", "Курка", "Качка", "Гусак" діти відповідають на питання:

Яка шерсть у кішки?

Які у неї лапки? Які вуса? Які зуби? Який хвіст? Які очі? p align="justify"> Що їсть кішка?

Яку користь приносить кішка?

Який величини бувають собаки?

Яка у собаки голова? Які у неї зуби, вуха, лапи, хвіст? p align="justify"> Якого кольору шерсть?

Що їдять собаки?

Яку користь вони приносять?

Як можна називати всіх цих птахів? (Домашніе.) Чому їх називають домашніми? p align="justify"> Чим курка не схожа на гусака і качку?

Яку користь приносять домашні птахи?
Підсумок уроку: домашні тварини приносять нам велику користь і тому ми повинні любити їх, дбати про них і не ображати [22].
-ий клас: "Місто і село"

Мета уроку: узагальни...


Назад | сторінка 11 з 20 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Інтегрований урок. Домашні тварини. Кішка
  • Реферат на тему: Домашні завдання і вдосконалення творчих здібностей учнів за допомогою дома ...
  • Реферат на тему: Вивчення рівня загальнонавчальних умінь і навичок учнів 8-го класу
  • Реферат на тему: Бездомні тварини: хто більш жорстокий: люди або тварини
  • Реферат на тему: Домашні господарства і фірми (підприємства)