вики в зображенні пейзажу и людини.
Обладнання: кольоровий папір, сірий, олівці, гуаш біла и кольорова, Пензлі, банки з водою; РЕПРОДУКЦІЇ картин художніків; малюнки дітей з методичного фонду.
Хід заняття
Гуртківці спостерігають за змінамі в природі, дівляться и запам'ятовуються, як падає сніг, Який колір неба и предметів. У класі вчитель показує и Аналізує РЕПРОДУКЦІЇ картин художніків.
Гуртківці зображують предмети в перспектіві (розташовані Ближче до нижньому краю листа паперу - більші).
зобразив у кольорі предмети, діти білою гуашшю покрівають землю, малюють Кольорові Тіні. Для цього набірають білу гуаш на кисть (краще Щетина) и с помощью пальців лівої руки роблять брізкі на небі - виходе падаючій снег. Способ цею Дуже раціональній, ВІН Дає можлівість сделать дрібні крапки падаючого снігу.
На іншому занятті з кращих малюнків на Цю тему створюється колективне панно.
Малювання з натури фігурі людини в Русі
Мета заняття: закріпіті уміння и навички в зображенні людини; вчитува делать з натури короткочасні замальовки людини в Русі и використовуват їх в тематичність малюванні; показати різніцю между пропорціямі дитини и дорослої людини.
Обладнання: папір білий, олівці, акварель, Пензлі, банки з водою, палітрі; скелет людини (з кабінету биологии); таблиця Із збережений людини; малюнки учнів.
Хід заняття
На скелеті людини (і на табліці) демонструються основні Частини и пропорції людської фігурі. Гуртківці дізнаються, что у дорослої людини висота голови (ЯКЩО ее взяти за одиницю вімірювання) вкладається у фігурі 7-8 разів. Довжина ніг дорівнює довжіні Тулуба з головою. Опущена рука довша за тулуб з головою на висоті Обличчя. Кисть руки пріблізно дорівнює вісоті Обличчя. p> На первом занятті діти зображують олівцем фігуру, что Стоїть у фас и фігуру людини в Русі. На іншому занятті закінчують роботу в кольорі и віконують два малюнки (відразу фарбами, без попередня лінійного малюнку). Позують Самі гуртківці. Малюнки Використовують потім в тематичність малюванні. p> Малювання з натури натюрморту
Мета заняття: Передат колірній контраст, силует предметів; закріпіті уміння и навики зображення предметів в групі; більш поглиблено вивчити закони перспективи и кольорознавства.
Обладнання: папір білий, олівці, акварель, Пензлі, банки з водою, папір Крейдяний, туш; глек, ложка и яблуко; глечик, ложка и хліб; м'яч, ракетка та Другие спортивні предмети; предмети декоративного мистецтва; РЕПРОДУКЦІЇ робіт художніків.
Хід заняття
Предмети віставляються заздалегідь. На занятті за помощью дітей вчитель на дошці может показати порядок малювання. Діти Працюють олівцем, а потім аквареллю в такому ж порядку, як и при зображенні предметів Комбінованої формува.
После Виконання Завдання проводитися аналіз Виконання робіт. Варто ...