для укладання цегли містіть 13 кг цементу, а піску - на 29 кг более. Решт становіть вода. Скільки Всього кілограмів цементу и піску в суміші?
Цемент - 13 кг
Пісок -?, на 29 кг более
Вода - решта
Учні Працюють
Обговорення
Підсумок задачі:
Скільки кілограмів цементу містіть суміш?
А кількі кілограмів піску?
Скільки Всього кілограмів цементу и піску в суміші?
За помощью якої Дії ві дізналісь результат?
Яка маса суміші, если водівзялі 15 кг?
За помощью якої Дії ві дізналісь результат?
. Обчісліті вирази (Робота в трійках)
+ 27 - розв`язаті вирази и поясніті обчислення
Учні Працюють
Обговорення
Підсумок:
- На Які доданкі ми розкладаємо числа?
- Розкажіть послідовністьвашіх Дій.
. Смостійна робота
спонукати такий прямокутник, ширина которого 3 см, щоб его можна Було поділіті на 2 квадрати.
Перевірка. Обгрунтування своєї думки.
. Робота над задачею (робота в трійках)
У швейній майстерні 18 котушок сіріх ниток, білих - на 26 Котуш более, чем сіріх, а чорних - на 37 более, чем білих. Скільки котуок чорних ниток?
Сірі - 18 кот.
Білі -?, на 26 более
Чорні -?, на 37 более
Учні Працюють
Обговорення
Підсумки:
Скільки Було котушок сіріх ниток?
А білих?
За помощью якої Дії ві це дізналісь?
Скільки Було чорних ниток?
За помощью якої Дії ві це дізналісь?
V. Домашнє Завдання.
Додому вам буде вправа 284 на сорінці 49.
Перепішіть завдання з дошки.
VІ. Підсумок уроку. Рефлексія.
1. Що ми робілі сегодня на уроці?
2. Чі все ві засвоїлі?
3. Ві впевнені что зможете самостійно розв`язуваті Такі прикладом, вирази та задачі?
Урок з математики 2 клас.
Тема. Вивчення іменованіх чисел.
Мета: ознайоміті учнів з Одиниця годині, вчитува розв`язуваті приклада з іменованімі числами, розв язувати задачі на Зменшення та Збільшення на кілька одиниць, та на знаходження суми; розвіваті логічне мислення, обчислювальні навички; виховувати повагу до співрозмовніка.
Хід уроку
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент.
Мі ПОЧИНАЄМО урок,
Що математикою звет.
Вона нам поможет
Таку розвити точність думки,
Щоб у нашому жітті
Про все Дізнатись,
Вімірять, збагнуті.
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ тими и мети уроку. Очікування.
- Сьогодні на уроці ми з вами будемо вівчаті одиниці годині, будемо вчитись розв`язуваті пікладі з іменованімі числами, а такоже бдемо розв`язуваті Різні задачі.
Будьте уважности та активність. А если Щось буде незрозуміло - Одразу запитуйте.
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
. Встановити рівності. (робота в трійках)
* 5 + 5=5 * ()
* 9-5=5 * ()
* 6 + 5 + 5=5 * ()
* 8-5-5=5 * ()
Учні Працюють
ВІДПОВІДІ учнів
. Підготовча робота (Мозкова штурм)
За рядах
1 ряд
ряд
ряд
Які величини пов`язані з цімі малюнками?
Заповніть картки:
Така Заповнена таблиця з`явіться на інтерактівній дошці, а заповнені учнямі картки - залішаються Їм як Пам`ятка.
. Розв`язування Завдання
Скільки годині чає велика перерва?
Про котрій почалась перерва?
Про котрій закінчілась?
За помощью якіх Дій ми дізналісь длительность Перерва?
....