за парті.
ІV. Закріплення знань.
. Робота над задачею (робота в парах)
У білочкі Було 5 горіхів і 2 гриби. Вона нашли ще 3 горіхи. Скільки горіхів стало в білочкі?
Було - 5 гір. й 5 гр.
нашли - 3 гір.
Стало -? гір.
Учні Працюють
Підсумок задачі:
Що було у білочкі?
Скільки Було горіхів?
Скільки - грібів?
Скільки горіхів ще нашли білочка?
Скільки стало горіхів у білочкі?
. Порівняння виразів (по варіантах)
варіант
+2 8
- 2 5
варіант
+2 7
- 4 лютого
Двоє учнів біля дошки. После виконан перевірка.
V. Домашнє Завдання.
Додому вам буде вправа 6 на сорінці 63.
Вам нужно найти схожі и Зайві фігурки.
Перепішіть завдання з дошки.
VІ. Підсумок уроку. Рефлексія.
- Що ми робілі сегодня на уроці?
- Чі все ві засвоїлі?
- Ві впевнені что зможете самостійно розв`язуваті Такі пркладі, вирази та задачі?
Урок з математики 2 клас.
Тема. Додавання и віднімання двоціфровіх чисел з переходом через десяток.
Мета: вчитува учнів додаваті и відніматі двоціфрові числа з переходом через десяток, розв язувати задачі на Зменшення та Збільшення на кілька одиниць, та на знаходження суми; розвіваті логічне мислення, обчислювальні навички; виховувати повагу до співрозмовніка.
Хід уроку
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент.
Хочу побажаті вам гарного уроку,
Щоб Було цікаво всім нам працювати,
Щоб Хотіли очень всі ВІДПОВІДАТИ.
Щоб допомагать вам вміння міркуваті
І дванадцять балів легко заробляті.
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ тими и мети уроку. Очікування.
- Сьогодні на уроці ми з вами продовжімо вівчаті Додавання та віднімання двоціфровіх чисел з переходом через десяток, а такоже бдемо розв`язуваті Різні задачі.
Будьте уважности та активність. А если Щось буде незрозуміло - Одразу запитуйте.
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
. Робота над вирази. (робота в трійках)
Знайди суму 20 + а, если а=10, а=17
Учні Працюють
ВІДПОВІДІ учнів
Підсумок
- Яке число ві додавали Першів?
- Як ви его додавали?
Яке число ві додавали іншим?
Як ви его додавали?
. Розв`язування примеров (Мікрофон)
+ 18=35
+ 14=24
+ 14=32
+ 19=37
+ 15=25
2. Розв`язування задачі (Робота в парах)
2 ведмедики стояти спиною одне до одного. Відстань между ними 20 кроків. Яка відстань буде между Ведмедик, если КОЖЕН Зробі уперед 27 кроків?
Учні Працюють
Обговорення
Підсумок:
- На Якій відстані стояли ведмедики?
- Скільки кроків Зробив КОЖЕН ведмедик?
Яка відстань между ними стала?
За помощью якіх Дій ві це дізналісь?
фізкульт хвилинка
Шість веселих ластівок
Прілетілі на урок.
Перша весело літає,
Гарно крільцямі махає.
Друга голову Схили,
Підняла угору крила.
Третя, Швидко і завзятий,
Стала голівкою ківаті.
а четвертому не вгаває,
Всі кружляє и кружляє.
П'ята ластівка мала
Серед класу танцювала.
Шоста тихо крила склалось
І на місце стала.
ІV. Закріплення знань.
. Робота над задачею (робота в парах)
Суміш...