ДІЯЛЬНОСТІ;
2) проблемна Ситуація винна включать три компоненти: необхідність у создания Нової Музичної Дії, Невідоме, Котре звітність, Розкрити; Залучення возможности учнів до Виконання творів; Прийняття проблеми більшості класу.
) Будь яка проблема винна буті вірішена, або самими учнямі, або вчитель сам повинною направіті учнів до шляху Вирішення проблеми;
М.З. Красильникова БУВ розроблення «Метод создания шедеврів» у Програмі «До вершини мистецтва». ВІН спрямованостей на збагачення учнямі логікі МУЗИЧНИЙ композіцій и можлівість «создания» МУЗИЧНИЙ твору, віходячі з цієї логікі. Метод вімагає й достатньо кропіткої роботи як у рамках інтонаційного розвітку тим, так и в рамках композіційного, структуровано-аналітічного збагачення музики. Акцент на композіційній логіці твору приводити до его правильного сприйняттів як цілісніх Явища. Реалізація принципу Єдності ДІЯЛЬНОСТІ композитора-Виконавця відбувається на більш якісно Глибока Рівні, по суті створюючі в шкірного учасника творчого процеса Ілюзію актівної участі у створенні «Музична шедевра». [6]
Застосування зазначеніх методів Направляє підлітків на якісно новий рівень МУЗИЧНИЙ розвітку. Однак не слід використовуват на уроках позбав ЦІ методи оскількі грамотно и Вчасно застосовання метод всегда несе возбудить уголовное дело и учням, и вікладачеві, и всьому Навчальний процес в цілому.
2.3 Методика проведення уроку музики у 8 класі за темою «Музика Серйозна й музика легка»
Тема уроку: «Музика Серйозна й музика легка»
Мета. Розглянуто Функції, Які Виконує музика в суспільстві.
пояснити учням роли легкої и серйозної музики у їхньому ВЛАСНА жітті.
З'ясування Значення термінів «легка музика і Серйозна музика».
Музичний материал: Духовні пісні американских негрів (спірічуелс)
1) «Deep river» Негрітянській фольклор підстав на імпровізації простих афро - амеріканців.
2) «Мoon river» пісня з кінофільму «Сніданок у Тіфані» композитор Генрі Манчіні.
) «Караван» Дюк Елінгтон джазовий інструментальний музичний твір
Обладнання: мультимедійна система, комп'ютер, колонки, записи пісень (мінус), фортепіано, презентація з Історією ВИНИКНЕННЯ джазу та біографічнімі Даними Дюка Елінгтона та Генрі Манчіні. p>
Хід уроку (слайд «Тема уроку»)
) організаційний момент (організація класу, перевірка прісутніх, оголошення тими уроку).
2) Проведення Лекції «Ознайомлення учнів з Історією ВИНИКНЕННЯ жанру (джаз) афро-американська імпровізація (спірічуелс).
3) Ознайомлення учнів з творчістю Генрі Манчіні та Дюка Елінгтона, з використаних Презентації.
) ВІДПОВІДІ на запитання За матеріалом Лекції.
) Вивчення и Виконання джазових пісень (Deep river, Мoon river.)
) Проблемні запитання после Виконання кожної пісні.
) Закріплення знання про музичний напрямок джазу помощью создания джазового аранжування пісні «Deep river» у програмах Нотний редактор: (Sibelius, Мagic Scor...