Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Словесні методи як фактор розвитку уяви молодших школярів

Реферат Словесні методи як фактор розвитку уяви молодших школярів





пераціями обробки матеріалів, виготовлення виробів школярі були ознайомлені в 1 і 2 класах Вступне інструктування повинні бути достатньо докладними.

Якщо школярі допускають будь - які помилки, виправляти їх слід негайно, здійснюючи поточне інструктування, яке повинно проводиться на основі спостереження за практичною роботою дітей. У заключному инструктировании підводяться підсумки роботи, відзначаються досягнуті успіхи, оцінюється робота, а при необхідності аналізуються наявні недоліки, визначаються причини їх виникнення та способи усунення.

У 3 класі закріплюються і розвиваються знання і вміння дітей з обробці паперу та картону, отримані ними в 1 і 2 класах, а також планування, організації та контролю трудової діяльності. У процесі праці учнів вчитель стежить за неухильним виконанням ними правил безпеки праці, правильними прийомами роботи, дотриманням зразкового порядку на робочому місці.

Інтегрований урок з трудового навчання з використанням знань математики.

План уроку

Тема: «Виготовлення моделі циферблата (годин)»

Мета уроку: закріпити знання та вміння учнів про прийоми розмітки за допомогою циркуля. Навчання елементам конструювання.

Інструменти і пристосування: ножиці, ніж, циркуль, фальц лінійка, лінійка, олівець для розмітки, пензлик для клею.

Матеріали: картон, кольоровий і білий папір, клей ганчірочка для притирання.

Словесні методи навчання: інструктаж, бесіда, робота з книгою.

Вступна розмова:

1) Учитель говорить про те, що учням належить виготовити модель циферблата годинника. У процесі бесіди, демонстрації моделі циферблата годинника і читання ескізів визначається, що модель складається з 5 частин: корпус, стрілка хвилинна, циферблат, вісь, стрілка годинна і матеріали, з якого вони виготовлені.

2) Повторення. Циркуль і його призначення (призначений для розмітки кіл), демонстрація прийомів розмітки кіл за допомогою циркуля, а також прийомів ділення кола на 6 і 12 частин за допомогою циркуля.

) Переконавшись, що діти зрозуміли прийоми розмітки за допомогою циркуля, навчилися ділити коло на 6 і 12 частин, організовує колективне планування їх трудової діяльності, яка може бути здійснена в наступній послідовності:

- підбір необхідних інструментів, пристосувань, матеріалів і організація робочого місця учнів;

розмітка деталей: корпусу, і циферблата - за допомогою циркуля і лінійки, стрілок за шаблоном,

взаємоконтроль.

Інструктаж про майбутню роботу (складання моделі циферблата годин):

1) приклеїти циферблат на корпус моделі і розгладити складки, покласти під прес,

2) встановити стрілки на корпусі,

) Вправа на визначення часу

Підведення підсумків роботи. Оцінка роботи. Відбір кращих моделей на класну виставку. Прибирання робочого місця. Урок закінчено.

Інтегрований урок з розвитку мовлення з використанням знань трудового навчання.

План уроку

Тема: «Життя дане на добрі справи»

Цілі уроку. Узагальнити знання дітей про значення трудового виховання в житті людини; розвивати мислення і мова учнів (з використанням словесних методів); виховувати потребу в посильній праці.

Обладнання: папір, тонкий картон клей.

Інструменти: ножиці, кольорові олівці.

Словесні методи навчання: бесіда, пояснення, розповідь.

Хід уроку

. Організаційний момент.

. Тема уроку «Життя дане на добрі справи»

Учитель використовує словесні методи навчання. Сьогодні проведемо урок на тему «Життя дане на добрі справи». Давайте уявимо, що сталося б, якщо все перестали трудитися?

Діти висловлюють свої судження.

Учитель.- Так, без праці важко прожити. Праця була, є і буде основою життя. Про працю складено багато прислів'їв.

Питання: Які прислів'я про працю ви знаєте?

Діти називають прислів'я та пояснюють їх зміст.

Основна частина

Учитель. Що допомагає людині трудитися?

Діти. Руки.

А тепер візьми картон прикладіть спочатку свою ліву, потім праву руку і обведіть їх. Тепер візьміть ножиці і виріжте і підпишіть своїм ім'ям.

Учитель Давайте прочитаємо уривок з оповідання Перм'яка «Для чо...


Назад | сторінка 13 з 32 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Створення web-сторінки за допомогою гіпертекстової розмітки HTML з використ ...
  • Реферат на тему: Спеціфіка організації Самостійної роботи учнів на уроках трудового навчання
  • Реферат на тему: Застосування інтерактивної дошки на уроці технології (технологічного праці) ...
  • Реферат на тему: Словесні методи навчання
  • Реферат на тему: Геометричні побудови на місцевості за допомогою циркуля і короткою градуйов ...