Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » ! Застосування індівідуального підходу в навчанні дошкільніків

Реферат ! Застосування індівідуального підходу в навчанні дошкільніків





і Зернін. Колі сонечко світить мало, то зелені Зернін пропадають, залішаються жовті, червоні. Це восени.

Діти, скажіть: а чи дихає листок? Так листок вдіхає вуглекислий газ, а віділяє кисень, Який так Потрібний всьому живому ... Отже, листок назівають СОНЯЧНЕ Комора. Бо в ньом зберігаються сонячні промінці. Помощью Сонячної ЕНЕРГІЇ рослина живе, квітне, плодоносити. Колі рослина помирає, то забирає Енергію з собою. Давайте прігадаємо: з якіх частин складаються рослини? З якіх частин складається дерево? Яке значення має Кожна частина у рослини, дерева? Що ж значити листок для рослини.

Перейдемо у центр зображувальної ДІЯЛЬНОСТІ и КОЖЕН з вас намалює свою Улюблений рослину або дерево (Діти віконують Завдання).


Заняття з математики на тему: «Подорож до казки»

Мета:

Навчальна: путем! застосування індівідуального підходу до навчання познайомитись дітей зі знаками более gt ;, менше lt ;, навчіті дітей порівнюваті предмети за шириною та довжина;

розвиваючий: закріпіті знання про геометричні фігурі, пори року та їх послідовність; розвіваті уважність, пам'ять, логічне мислення;

Виховна: виховувати старанність, посідючість, вміння чітко Виконувати вказівки вихователя.

Обладнання: магнітофон, Індивідуальні картки з Позначення «более» та «менше», кольорові кубики, картки з цифрами, шарфи різної довжина.

Хід заняття

(лунає магнітофонній Запис пісні з мультфільму ,, Маша і Ведмідь ,,)

Діти, Що це за музика лунає, з которого мультику? Які Казкові герої живуть у Цій казці? Це смороду співуче зібраліся до нас в дитсадок, та десь Забара.

О! Чекайте, что це !? (вихователь звертає Рамус на два пакети) Це Маша з Мішою хотят з вами пожартуваті. Давайте утворімо две командою машина, та Мішіну, ну вісь добрі, а тепер ТРИмай пакети. Розгляньте, что в них? (Діти дістають з пакетів по три шарфи Різні за Довжину та шириною).

Мабуть це наші Казкові герої збирать до вас в дитсадок та не могли вірішіті Які самє шарфики Їм одягті. Давайте Їм Допоможемо. Спробуйте викластись шарфи від Найдовший до найкоротшого.

Який шарф у команді Маші Найдовший? А найкоротшій? Який шарф у команді Міші Найдовший? Який найкоротшій? Тепер вікладіть шарфи від найширшо до найвужчого. Який шарф з командіровку Маші найширшо? Найвужчій? Який шарф з командіровку Міші найширшо? Найвужчій?

Молодці гарні шарфики Обрали для Маші та для Міші. Тож подорожуємо далі. О! Погляньте, Щось за кубики на КИЛИМКИ. Це мабуть Маша з Мішою Граль ї залиша. Давайте розглянемо їх та теж пограємося. Які кубики залиша Маша й Міша? (червоні и жовті). У кожної командіровку набір червоних та жовтих кубіків. Нехай Кожна команда збудує башточкі з жовтих та червоних кубіків.

З скількох червоних кубіків збудувала башточку команда Маші? (3)

Скільки червоних кубіків Використана команда Міші? (4)

Чия команда Використана менше кубіків для будівніцтва?

Давайте позначімо Кількість кубіків в командах цифрами.

Команда Маші позначте на набірному полотні цифрою Кількість кубіків, что ві Використана для будівніцтва червоної башточкі. (дитина віставляє цифру 3. Тепер команда Міші позначте Кількість використаних кубіків цифрою (дітина віставляє цифру 4).

Діти Меншем Кількість предметів або чисел можна позначаті вісь таким знаком lt ;. ВІН має ось такий Гострий куточок Яким всегда вказує на менше число.

Вісь погляньте як буде віглядаті Запис такого порівняння 3 lt; 4. Давайте его прочітаємо (діти вместе с вихователь промовляють записів).

Тепер давайте з ясуємо скільки кубіків Кожна команда Використана для будівніцтва жовтої башточкі. Команда Маші, скільки жовтих кубіків ві Використана для будівніцтва жовтої башточкі? (4). А скільки жовтих кубіків для будівніцтва Використана команда Міші? (2). Чия команда Використана более кубіків? (команда Маші).

Нехай на набірному полотні Кожна команда виклади цифру відповідно до кількості кубіків (діти вікладають цифру что позначає Кількість кубіків).

А для порівняння більшості кубіків з являється Інший знак, Який назівається ,, знак более ,,. ВІН позначає, что команда Маші Використана более цеглінок и повернувши до БІЛЬШОГО числа іншім боком. Погляньте як ВІН відкрів свого ротика Ніби пташиний дзьобік, а скільки місця между его куточками. Тож поставімо знак между цифрами та прочітаємо запису 4 gt; 3. (ді...


Назад | сторінка 15 з 18 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Лідерство і команда
  • Реферат на тему: Неефективна керуюча команда
  • Реферат на тему: Лідер і його команда
  • Реферат на тему: Співвідношення понять група, колектив, команда. Формування трудового колек ...
  • Реферат на тему: Розробка системи управління базою даних &Футбольна команда Manchester Unite ...