стереження, бесіда, індивідуальна робота та ін.) методів (вступний - у листопаді, підсумковий - у березні).
Конспект заняття з англійської мови з урахуванням вимог федерального державного освітнього стандарту дошкільної освіти.
Мета: Знайомити дітей з новим активним словником, формувати правильну вимову, артикуляцію, вчити дітей чітко промовляти важкі для слова і фрази англійською мовою, сприяти запам'ятовуванню звуків [b], [h].
Хід заняття:
Проведення дидактичної гри: Ми прийшли в зоопарк за допомогою інсценування і наочного матеріалу.
Сьогодні ми з вами вирушимо на незвичайну екскурсію. We go to the Zoo (показує дітям картку, на якій зображена картинка входу в зоопарк - Zoo, дикі тварини: ведмідь, заєць, кенгуру).
Діти будуються парами і заходять в Зоопарк - Zoo і бачать там диких тварин: а bear -медведь, a hare - зайчик, a kangaroo - кенгуру (іграшки тварин на столі).
- Children, meet the Hare!- Hello, children! (зайчик)
Hello, Hare!
Meet the Bear!- Hello, children! (ведмідь)
Hello, Bear!
Meetthe Kangaroo!- Hello, children! (кенгуру)
Hello, Kangaroo!
Діти проговорюють назви цих тварин англійською мовою.
Рухлива гра: Не буди ведмедя [5]
Зараз зима і наш ведмедик вже заснув. Але йде сніг - It's snowy! І нашого ведмедика треба розбудити, щоб він міг забратися в свій барліг. Let s help him! Let s wake him up!
Педагог разом з дітьми встає в коло. Всі хороводом йдуть по колу, вимовляючи вірш і виконуючи рухи. У середину кола встає ведмідь - Bear, на останній фразі один з дітей «будить» ведмедя і все тікають від нього:
There s snow, snow everywhere, s snow. Snow! s snow, snow under the tree, s snow. Snow! s snow, snow near the Bear, s snow. Snow !, don t wake up the Bear!
Знайомство з оборотом:
I can see a hare/I can see a bear/(Я можу бачити зайчика, я можу бачити ведмедя.).
Ну що ж, the Bear is sleeping. But what animals can we see at the Zoo? (Педагог включає пісеньку «I can go to the Zoo»).
Разом з дітьми розучують пісеньку.
Пісенька: can go to the Zoocan see a kangaroocan see a hareI can see a bear
- Наша екскурсія підійшла до кінця і ми повернулися. А ви пам'ятаєте, What animal can we see at the Zoo? (На столі лежать кілька іграшок, серед них кенгуру, зайчик і ведмідь. Діти кажуть, використовуючи оборот I can see a ..., кого вони можуть бачити в зоопарку).
Ось і підійшла до кінця наша екскурсія. Good bye!
Bye-bye!
педагогічний навчання іноземну мову
Список літератури
1. Наказ Міносвіти РФ від 20.07.2011 N 2151 Про затвердження федеральних державних вимог до умов реалізації основної загальноосвітньої програми дошкільної освіти (Зареєстровано в Мін'юсті РФ 14.11.2011 N 22303).
.Організація навчання дошкільнят іноземної мови. Робочий зошит для студентів спеціальності 050710 Спеціальне дошкільну освіту. ГОУ СПО ЯО Ярославський індустріально-педагогічний коледж, 2014. - 97 с.
.Створення педагогічних і методичних умов планування та організації навчання та спілкування дітей з збереженим розвитком засобами іноземної мови. Робочий зошит для студентів спеціальності 050710 Спеціальне дошкільну освіту. ГОУ СПО ЯО Ярославський педагогічний коледж, 2014. - 75 с.
.Протасова Є.Ю., Батьківщина Н.М .. Методика навчання дошкільнят іноземної мови: навч. посібник для студентів вузів, що навчаються за спеціальністю «Иностр. яз. »(« Методика викладання іноз. яз. в дошк. установах »): гуманітарій. изд. центр ВЛАДОС;- Москва; 2010. 210 с.
.Егорова Л.М. Нетрадиційні форми уроку - один із способів підвищення інтересу до предмета.// Іноземна мова в школі.- 1990. - №6.- С.42-49.
.Соловова Е.Н. Методика навчання іноземних мов: базовий курс: посібник для студентів пед. вузів і вчителів.- М .: АСТ: Астрель, 2008. - 238 с.
7.Wendy A. Scott, Lisbeth H. Ytreberg. Teaching English to children.- Longman education texts, 1993. - 119 c.
.Kathryn Harper, Vanessa Reilly, Charlotte Covill.
Cookie and friends Starter: - Oxford University Press, 2014. .Jenny Dooley, Virginia Evans. Happy Hearts Starter: - Express Publishing, 2014.