Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Музично-рітмічні Рухи на уроках музики в загальноосвітній школі

Реферат Музично-рітмічні Рухи на уроках музики в загальноосвітній школі





Випуск 7. - С. 31-35. p align="justify">. Шоломович С., Ружченко І. Методика музичного вопітанія. - К., 1985. p align="justify"> 13. Ягупов В.В. Педагогіка: Навч. посібник. - К.: Либідь, 2002. - 560 с. p align="justify"> 14. Якимчук С. Музична грамота и Хорові сольфеджіо в дитячому хоровому колектіві// Мистецтво та освіта. - 2003. - № 8. - С. 21 - 25. br/>

ДОДАТКИ


Додаток А


Тема. Чі маже музика зображаті рух


Мета - Сприяти усвідомленню зображально можливіть музики Щодо передавання руху.

Музичний материал: Л.Кніппер "Полюшко-поле" (інструментальна п'єса), М.Глинка "попутно", Українські народні пісні "Іде, де дід, дід", " Ходити Сонко по Вулиці "," БІМ, бом "; українська народна пісня в обробці Я.Степового" Качка Йде "; Д. Кабалевській" Карусель ".

Обладнання: програвач, магнітофон, портрет М.Глінки, таблиця Із записами мелодій пісень, Іграшкова старовинна модель потягу, художня Ілюстрація потягу.

Тип уроку: комбінований.

Методи: проблемно-пошуковий, ігровий, порівняння, повернення до раніше вивченості, спостереження, аналіз; метод емоційного впліву, сітуації успіху, еврістічної Бесідам.

Хід уроку

І. Організаційний момент

Вхід до класу под музику Л. Кніппера "Полюшко-поле". Музичне привітання. p align="justify"> Учитель. Давайте згадаємо, як назівається тема, над Якою ми Працюємо? p align="justify"> Учні. Про що говорити музика. p align="justify"> Учитель. Що ви Вже добре там про ее возможности? p align="justify"> Учні. Музіка может віражаті почуття, настрій, думки людини, ее характер. p align="justify"> Учитель. СЬОГОДНІ ми маємо з'ясувати, чи мож музика зображаті Рух? p align="justify"> Хто пам'ятає, як назівається твір, под Який ві увійшлі до класу?

Учні. "Полюшко-поле" композитора Л.Кніппера. p align="justify"> Учитель. Про що в ньом розповідається? p align="justify"> Учні. Про кінноту, яка іде по полю. p align="justify"> Учитель. А як ві визначили, то багато самє кіннота І що вона рухається? p align="justify"> Учні. У музіці передано стукіт копит. Вона звучить спочатку тихо, потім - голосніше І знову поступово затіхає. Складається Враження, что кіннота булу десь далеко, потім поступово наблізілась до нас и Почала вновь віддалятіся. p align="justify"> Учитель. Іншімі словами, музика может передаваті рух! p align="justify"> Уявіть Собі, что ві - музиканти оркестру и маєте зобразіті стукіт копит. Який музичний інструмент ві б звертаючись? p align="justify"> предлагают трикутник, барабан, бубон, дзвоник, ложки, палички, кастаньєті, маракаси. Діти вібірають інструменти, аргументуючі свой вибір, пробують при повторному спуханні твору зобразіті на них стукіт копит, а Другие учні віконують "роль Вершн...


Назад | сторінка 17 з 20 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Хто він - сучасний сільський учитель?
  • Реферат на тему: Учитель як суб'єкт педагогічної діяльності
  • Реферат на тему: Аль-Фарабі: Другий Учитель
  • Реферат на тему: Учитель XXI століття. Яким він повинен бути ...
  • Реферат на тему: Музично-рітмічні Рухі на уроках музики в початковій школі