lign="justify"> Прийоми: самостійна работат : Take card 6. You have known this advert. Read it again. Слайд № 14 - Завдання для самостійної роботи. Слайд № 15 - Рекламне оголошення, на основі якого учні повинні самостійно скласти текст ділового листа про прийом на роботу. Т: Now take your places at the computers. Open the file Get real. Here you can see a letter with lots of gaps. You want to apply for the job in the advert given. Think of your personal qualities. Invent experience that would be useful for the job, then write a letter applying for the job. Повертається до змісту. Слайд № 2 Т: Your time is over. Thank you for your work. Save everything. I ll check it.III. Заключна частьЕтап 11. Підведення підсумків уроку. Рефлексія Мета: формувати у студентів внутрішню мотивацію до вивчення мови Прийоми: поощреніеT: Thank you very much for your work at the lesson. Слайд № 16 - Подяка за роботу. Т: Now you know your marks. Tell me, please, what we have done today. Заповнюють таблицю на рефлексію (див. Додаток 9) Етап 12. Інформація про домашнє завдання, інструкція про його виполненііT: Copy your letters on your removable disk and finish your work at home. The lesson is over. Goodbye!
Підпис студента ___________
Підпис викладача __________
7. План-конспект залікового заняття
Урок № _______ Група _______ Дата _______
Тема уроку: Business telephone conversation
Мета: узагальнення навчального матеріалу з тем курсу Ділова англійська мова.
Завдання:
Освітня:
- формування пізнавальної активності учнів;
формування вміння брати участь у спілкуванні з кількома співрозмовниками;
розширення лінгвістичного і загального кругозору;
Виховна:
виховання культури спілкування;
виховання потреби в практичному використанні іноземної мови у сфері навчальної діяльності;
оспітаніе поваги до діловій людині.
Розвиваюча:
розвиток пізнавальних потреб учнів;
активізація навичок усного мовлення (монологічного та діалогічного);
розвиток комунікативних навичок аудіювання;
розвиток акторських здібностей учнів
Обладнання: робочі зошити, дидактичний матеріал, картки з діалогами, мультимедійний проектор, ноутбук, мультимедійна презентація.
Схематичний план уроку
I. Організаційна частина
. Привітання. Целеполагание 3 хв.
. Фонетична зарядка 5 хв.
. Мовна зарядка 10 хв .. Основна частина
. Асоціації 5 хв.
. Аудіювання з метою добування конкретної інформації 10 хв.