рчу роботу. Діти активно брали участь в процесі уроку. Усі поставлені завдання були виконані. Урок був оцінений на «відмінно».  
 Проведену мною підготовку по уроків оцінюю як дуже добру. Всі пробні заняття пройшли за оцінкою педагога на «відмінно». У ході уроків залучалися всі учні, була організована зворотній зв'язок, особливо наголошувалося вміння підтримувати дисципліну на уроках. 
  В цілому свою роботу в ході педагогічної практики оцінюю на «відмінно». Педагогічна практика дала мені можливість поглянути зсередини на процес навчання і виховання. П'ять тижнів педагогічної практики пролетіли дуже швидко. Раніше я завжди думала, що не за що не буду працювати в школі, але ця практика допомогла зрозуміти, що це теж дуже цікава робота. А бути вчителем - це, напевно, найважча праця. Я зрозуміла, що крім того, що вчитель повинен донести матеріал до класу, він ще повинен тримати в класі дисципліну, дуже багато знати, бути готовим відповісти на будь-яке питання, мати велике терпіння і ще багато чого. І робота шкільного психолога дуже відповідальна. Потрібно проводити методики, тренінги, консультації з дітьми, батьками, вчителями. 
  Я для себе дізналася дуже багато цікавого. Сподобалося спілкуватися зі школярами, проводити уроки. Я отримала величезний досвід. 
  Пропозиції щодо поліпшення практики: 
 . Збільшити кількість самостійно проведених занять. 
 . Проводити якомога більше позакласних заходів, присвячених психологічному розвитку. 
    План залікового уроку 
  Тема: Щедрість і великодушність 
  Мета уроку: розширювати уявлення про щедрість і великодушність. 
  Завдання уроку: 
  Розкрити значення понять «щедрість», «скупість», «великодушність»; 
  Розвивати прагнення здійснювати добрі вчинки; 
  Виховувати чуйне та уважне ставлення до оточуючих людей. 
  Тип уроку: урок засвоєння нових знань 
				
				
				
				
			  Клас: 3 «Г» урок щедрість виховання 
  Місце проведення: школа-гімназія № 51 
  Брешемо проведення: 14:00 - 14:45 
  Кількість учнів: 21 
  Основні поняття теми: «щедрість», «великодушність», «безкорисливість» 
  Хід уроку 
  Коло радості. 
  «Добрий день, дорогі хлопці. Сьогоднішній урок ми продовжимо тему «Щедрість і великодушність». Зараз я прошу всіх встати, взятися за руки, подивитися поруч стоїть однокласнику в очі сказати комплімент. (Учні утворюють «Коло радості» і говорять один одному слова з побажаннями гарного настрою, успіхів у всьому). 
  А тепер, шановні хлопці, давайте послухаємо вірш М. Ісаковського «Вишня». Відкрийте підручники на стр 67, я буду читати, а ви стежите і уважно слухайте, потім обговоримо це вірші. Всі готові? »
   У ясний полудень, на кінець літа, 
  Йшов старий дорогий польовий, 
  Вирив вишню молоду десь 
  І, задоволений, ніс її додому. 
  Він дивився веселими очима на поля, 
  На дальню межу. І подумав: 
...