люнок до вірша Який найбільше сподобався.
Урок 2. В.Грінько «Сім. Лічілка ». А. Костецький «Все ПОЧИНАЄТЬСЯ з мами».
В. Лучук «Тільки мама», «Кріп в окріп».
Мета: удосконалюватися навички виразности, правильного, свідомого читання; працювати над образними Вислова; розвіваті творче мислення дітей; віховуваті почуття любові та пошани до матери.
Хід уроку
1. Мовна Розминка
розчітування за ськладової таблицею
чістомовка
Ба-ба-ба, ба-ба-ба! Він на березі верба!
Бу-бу-бу, бу-бу-бу! Доглядаємо вербу!
Бі-бі-бі, бі-бі-бі! Сидить голуб на вербі.
Бі-бі-бі, бі-бі-бі! Голуб полетів з верби!
Бу-бу-бу, бу-бу-бу! Я люблю свою вербу.
. Перевірка домашнього Завдання.
презентація малюнки до вірша.
Чім сподобався вірш?
Що Хотів відобразіті в малюнку?
конкурс КРАЩИЙ малюнки.
. ПОВІДОМЛЕННЯ тими и мети уроку
Розгадайте ребус.
(Сім я)
Cьогодні ми продовжімо опрацьовуваті Художні твори про сім ю.
4. Опрацювання лічілкі В. Гринько «Сім»
Розгляд малюнки у підручніку
Хто збережений на малюнку?
Як гадаєте про кого буде йти мова у лічілці?
- Читання лічілкі самостійно
З Яким настроєм чітається лічілка? (Весело, Бадьорого)
Фузкультхвілінка
. Робота над віршем А. Костецького «Все ПОЧИНАЄТЬСЯ з мами»
бесіда
Хто для дитини сама мила, добра, дорога и рідна?
Якими ще словами можна назваті маму?
Мама-порадниця и рятівніца, ее сердечність, ніжність, душевна теплота - особливі. Таких немає ні в кого.Матерінська любов не знає зради. Вона Довічна, непідкупна, Істинна. Скільки років нам бі Не було - 10,20,30 чі 40, ми для неї залішаємось дітьми.
- Читання вірша вчителем
Як ви розумієте Назву вірша?
- Читання вірша учнямі, знайте Невідомі слова.
- Словниковий робота:
здолати - підкоріті, пріборкаті.
Хащі-густі зарості кущів, дерев.
. Опрацювання вірша В. Лучука «Тільки мама»
читання вірша вчителем
Назвіть дійовіх ОСІБ у вірші?
- читання учнямі напівголосно
Які блізькі за значенням слова до слова лагідно?
- читання вірша за особами
А що ти скажеш про інтонацію своих розмов з мамою?
7. Опрацювання скоромовки «крім в окріп»
- гра «Відшукай риму»
. Підсумок уроку
Що Спільного у творах, Які ми СЬОГОДНІ прочитали?
Чого смороду нас вчаться...