, уроки-залікі, театралізовані уроки, уроки взаємного навчання учнів, уроки творчості, уроки-сумніві, уроки-конкурси, уроки-Фантазії, уроки-концерти, уроки-Екскурсії, інтегральні уроки ТОЩО.
Нестандартні уроки спрямовані на актівізацію навчально-пізнавальної ДІЯЛЬНОСТІ учнів, бо смороду Глибока зачіпають емоційно-мотіваційну сферу, формують дух змагальності, збуджуються творчі сили, розвівають творче мислення, формують мотівацію навчально-пізнавальної та майбутньої професійної ДІЯЛЬНОСТІ. Тому Такі уроки найбільше подобаються учням и віклікають у них творчий Інтерес.
Отже, форма організації навчання є ВАЖЛИВО дидактичність проблемою, яка безпосередно впліває на результатів ний компонент Навчальний процес. Вона тісно пов'язана з методами и засобой навчання, бо кінцевій результат візначається комплексом дидактичних умов, среди якіх ВАЖЛИВО місце посідають організаційні форми навчання.
.2 Дидактичні проекти зайняти уроків теоретичного навчання
Поурочно тематичний план
Урок № 30
Тема: Муфті. Постійні. Зчіпні муфти
Мета: навчитись загально Поняття про муфти; вивчити різновіді муфти; розвіваті просторова уяву; віховуваті Інтерес до даної тими; віховуваті вміння до Самостійної роботи
Матеріали и обладнання: посібники, технічна література, плакати.
Тип уроку: урок засвоєння новіх знань.
Методи: словесний, проблемно-пошуковий, наочно-демонстраційній.
Між предметні зв язки: деталі машин.
Хід уроку:
І. Організаційний момент.
ІІ. Актуалізація опорних знань:
1. Аналіз контрольної роботи по вівченій темі.
ІІІ. Актівізація нового матеріалу:
1. Визначення тими, мети та Завдання уроку.
2. Зв'язок тими уроку з деталями машин.
IV. План Вивчення нового матеріалу:
1. Загальні Відомості про муфти.
2. Постійні муфти.
. Жорсткі та компенсаційні муфти
. Розсувні та пружні каламуті
. Зчіпні муфти
. Кулачкові та зубчасті муфти
. Фрікційні муфти
V. Самостійна робота на уроці:
. Мотіваційна робота з підручнікамі.
VI. Закріплення нового матеріалу.
1. Фронтальну опитування по вівченій темі.
. Інтегроване тестове опитування По темі уроку.
VII. Домашнє Завдання (пояснення домашнього Завдання):
Вивчити тему уроку та підготуватіся до опитування на Наступний урок.
VIII. Підсумок уроку. Оцінка знань та аналіз Відповідей учнів.
Урок № 31
Тема: Гальма
Мета: навчитись загально відомостям про гальма; вивчити класіфікацію гальм; розвіваті просторова уяву та спостережлівість; віховуваті відповідальність та самостійність
Матеріали и обладнання: посібники, технічна літера...