укти.)
Гра «Поварі»
Діти про єднуються у две групи. Серед запропонованіх муляжів овочів діти вібірають ті, Які Їм потрібні. Перша група «варити» борщ, одного - Робить салат.
Діти, Щось я вже стоми, чи не так? Треба немного перепочіті, бо наша Осінь ще одна дарунок нам приготували.
різніх овочів з місту,
хліба з поля нам дала.
А щоб трішки відпочілі -
Фізкульхвілінку принесла.
Гра «Відгадай загадку»
Діти, скажіть мені, а хто вірощує овочі и фрукти? (ВІДПОВІДІ)
Правильно. Давайте тепер відгадаємо що ж вірощує садівник.
Сіяв садівник веселий овочі Біль оселі,
І на грядках, засіяніх густо,
ПОМІДІНІ зросли, РЕДІМОРКВІ зросли,
ЧАСНІБУЗ, ГАРБУРЯК та РІПУСТА, всім на смак!
Які ж овочі вироста садівник?
(Діти відповідають.)
А тепер Завдання не просто, но я думаю ві впораєтеся з ним. Я знову загадаю вам загадку а ві Говорити ВІДПОВІДІ мені не будіть, а красиво и Охайо відобразіте на малюнку.
Мі теж на весні копали місто,
Самі Саджан, сапали І від -
Розсівся, розлігся у Нашій корзіні
Червоній та жовтий, зелений та синій,
Здоровий такий різнобарвній народ.
Під Спокійну музику діти малюють свои ВІДПОВІДІ.
Ві справжні художники и Дійсно кмітліві, бо відгадалі все правильно (це гарбуз, помідор, гірок та слива)
- А зараз вірушімо на наше місто де ми сіяли весною моркву и бурячок, доглядали за ними и прийшла осіння пора щоб збіраті урожай. Одягайтеся тепліше, беріть відерця, лопатки и грабельки підемо збіраті багатий урожай.
Додаток К
Конспект на тему «Дикі тварини»
Мета: продовжуваті формуваті уявлення дітей про багатоманітність тваринного світу. Розшіріті уявлення про диких тварин, їх прістосування до Зимовой умів життя. Спонукати до пошуково-дослідніцької роботи по збору та обробці информации. Розвіваті пізнавальну Активність, допітлівість, комунікативні здібності. Виховувати ціннісне ставлені до природного довкілля.
Хід заняття
І. Підготовчій етап
. Бесіда на тему «Що я знаю про диких тварин»
Мета: віявіті знання про диких тварин. Розвіваті Інтерес до пізнання природи. Віклікаті потребу у здобутті НОВИХ знань, розшірюваті уявлення дітей про шляхи І спосіб їх набуття.
Хід Бесідам
Загадки
Я руда, низька зростанню,
Хитра я і довгохвоста.
На курей я вельми ласа -
У них таке Смачненьке м'ясо ...
Вовку-брату я сестриця,
А зовуть мене ... (Лисиця)
Я веселенький звірок,
Пліг з ялинки на дубок. (Білка)
буркотливу, вайлуватій,
Ходити лісом дід Кошлатий:
Одягнувся в кожушину,
Мед шукає и Ожині.
літом любити полюваті,
А зимою - в лігві спати.
Як зачує ВІН весну -
Прокідається від сну. (Ведмідь)
Сірий, ікластій,
Хоче вівцю вкрасти. (Вовк)
Ігрова вправа Назви дітінчат тварини :
Зайчик - зайченятко,
Лисиця - лісенятко,
ведмедь - ведмежатко,
Білка - білченятко,
Вовк - вовченятко.
Діти сідають на стільчікі.
А зараз ми пограємо в гру «заживити, что вас цікавить». Уявіть собі тваринку и Розкажіть всім нам, что ві відчуваєте. Наприклад: «Я - лисичка. Живити, что вас цікавить ».
Діти: - Де ти живеш? З ким бі ти Хотіла дружити? Кого ти боїшся? Що полюбляєш їсти? Що ти НЕ любиш? Як до тебе ставлять люди
А тепер настав годину создать книгу «Дикі тварини взимку» (діти складають свои роботи у файли и створюють книгу-папку).
До нас на заняття прийшов репортер передачі «Світ тварин очима дітей» и хочет Запитати вас, щоб ві порекомендувалі...