Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Методика навчання холодного батику дітей молодшого шкільного віку на гурткових заняттях

Реферат Методика навчання холодного батику дітей молодшого шкільного віку на гурткових заняттях





позиції за рахунок наступних моментів:

1. Контрастні відношення розмірів обраних рослинних елементів.

. Контрастне відстань між цими групами.

3. Контрасность колірні відносини.

Переведіть малюнок олівцем на другий аркуш паперу і виконайте його в кольорі згідно колористичної палітрі. Перший олівцем ескіз обведіть по контурах чорною тушшю або чорним фламастер і прикріпіть його скріпками до зворотної сторонепялец або просто підкладіть під тканину. Якщо є необхідність, то через будь-яку підсвічування переведіть малюнок тонким карандашем на тканину, заздалегідь підготовлену для фарбування.

Етап третій. Заререзрвіруйте безбарвним резервом контури малюнка на шовку тонкої трбочкой, на хлопке- трубочкою з великим діаметром і більш товстими стінками. Дайте роботі висохнути. Перевіривши, Шорош Чи накладено резерв, змочіть тканину і знову її висушіть. Далі виконайте заливку фігур фарбою за ескізом. Заливку потрібно виконувати легким дотиком до тканини пензлем або ватним тампоном. Починати заливку слід, відступаючи від краю резерву на 5-7 мм, так як фарба сама підійде до краю. Взагалі, найкраще працювати від контуру до центру фігур, цей навик придасться для рівної фарбування більших площ, так як фарба висихає повільніше до середини фарбується.

Працювати потрібно одночасно на бавовні і шовку ожнімі і тими ж фарбами: для того, щоб відчути різницю матеріалу і різницю колірної насиченості різних тканин одними і тими ж фарбами.

При виконанні вправи необхідно домогтися чіткого нанесення резервує контуру і акуратною забарвлення тканини. Роботу запарити.

Після токо як ви закінчили, ми будемо робити їх виразніше.

Ефект пелюстки

Для цієї вправи, як і для всіх наступних, потрібно приготувати пару пялец з нятянутой бавовняної і шовкової тканиною (як у першій вправі). Візьміть літні замальовки квітів типо: ромашки, маки або або виконайте замальовки кімнатних рослин з яскраво вираженими пелюстками. Дотримуючись умов завдання №1, виконайте ескіз динамічної композиції контурному і колірному рішенні. За допомогою прозорого резерву переведіть малюнок на тканину. Потім зволожите середину пелюстки і від контуру зробіть легкий дотик пензлем зволоженою поверхні. На сирій поверхні барвник розчиняється, і виходить ефект тонова розтяжка. Ефект пелюстки можна користуватися в геометричній композиції, а так само в пейзажі. ефект пелюстки можна виконувати контрастними барвниками зверху і знизу, отримуючи менше насичене по тону колірне змішання. Роботу запарити.

Ефект жилок

Підготовка необхідного матеріалу для виконання цього вправи-як в попередніх роботах. Для складання ескізу до цього завдання використовуйте замальовки різних листя і гілок; гілочки берези або верби плакучої, кропиви. Розробити ескіз композиції, використовуючи довільні кількісні і масштабні характеристики листя. При виконанні колірного ескізу застосувати не більше трьох кольорів. Висловити в ескізі динаміку. Зарезервувати малюнок на тканині. Розписати тканину, використовуючи ідею колірного ескізу і дати їй просохнути.

Тонкою колонкової пензликом, слегкасмоченной водою, виконайте на лісьях жилки. Вже висохла фарба частково розчинитися від води, тобто стане на один тон світліше, і там, де волога стикнеться з сухою площиною, виникне візерунковий край.етім ефектом добре користуватися при написанні пейзажних композицій. Виріб запарити.

Підсумок заняття.

Заняття №2

Тема заняття: Стилізація в декоративному панно.

Цілі:

· Ознайомити учнів зі стилізацією рослин в техніці холодного батику.

· Виховати фантазію, працьовитість, терпіння і акуратність.

· Розвивати творчу та пізнавальну активність, фантазію, художній смак.

Обладнання:

Для вчителя: ілюстрації із зображенням стилізації рослин в холодному батику. Ескізи, фарби, резерв, кисті, тканину і підрамник.

Для учнів: ескізи, фарби, резерв, кисті, тканину і підрамник.

План заняття:

1. Організаційний момент.

2. Повідомлення теми і мети заняття.

3. Практична робота учнів.

. Підсумок заняття.

Хід заняття:

1. Організаційний момент

Привітання учнів, перевірка готовності робочого столу.

2. Вступна бесіда.

Назад | сторінка 23 з 30 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Чуттєва тканину як &одиниця& свідомості
  • Реферат на тему: Дія електричного струму на живу тканину
  • Реферат на тему: Проектування навчального заняття у формі лабораторного заняття за фахом &qu ...
  • Реферат на тему: Заняття фізичною культурою як засіб підвищення психологічної готовності до ...
  • Реферат на тему: Музичні заняття як провідна форма навчання, виховання та розвитку дітей